برگزاری رویداد زی بوم 2022؛ نخستین گامی که هلدینگ فاخر برداشت

به گزارش مجله زیتوا، رویداد بزرگ زی بوم 2022 با هدف تشکیل یک پلت فرم جامع در حوزه کسب وکارهای پست، لجستیک، تجارت الکترونیک و فناوری های اقتصادی، سه شنبه 7 دی ماه 1400 با حضور بازیگران و علاقه مندان این صنایع در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار گردید.

برگزاری رویداد زی بوم 2022؛ نخستین گامی که هلدینگ فاخر برداشت

به گزارش روابط عمومی تی نکست، این رویداد تخصصی در قالب کنفرانس، پنل های مختلف تخصصی، نمایشگاه و کارگاه های آموزشی برگزار و با ارائه راهکارهایی علمی و عملی برای بهبود و توانمندسازی هرچه بیشتر صنایع پست، لجستیک، تجارت الکترونیک و فناوری های اقتصادی انتها یافت.

در بخش نخست این رویداد که به همت هلدینگ فاخر برگزار گردید، نمایشگاهی با حضور تمامی شرکت های زیرمجموعه هلدینگ فاخر برپا شد. استارتاپ تی نکست هم به عنوان بزرگ ترین بازیگر در حوزه لجستیک درون شهری، در این نمایشگاه حضوری فعال داشت.

علاوه بر امکان بازدید عموم از نمایشگاه دستاوردهای هلدینگ فاخر، غرفه های مجازی شرکت های حاضر در این رویداد نیز، برای بازدید غیرحضوری علاقه مندان به این صنایع ارائه شده بود.

دکتر مهرداد فاخر رئیس هیئت مدیره هلدینگ فاخر ضمن بازدید از تمام غرفه های حاضر در این نمایشگاه با بیان این مطلب که هلدینگ فاخر در عرصه پست و لجستیکی کشور پیشگام است، اضافه کرد: با توجه به اهمیت رشد و پیشرفت این صنایع و ارتباط تنگاتنگی که با هم دارند، احتیاج و الزام وجود یک پلت فرم برای فعالیت در یک زنجیره اکوسیستمی به شدت حس می گردد و در این جهت هلدینگ فاخر با رونمایی از CLE و این پلت فرم نخستین گام را برای شروع یک جهت نوین در کشور برداشت.

وی ضمن قدردانی از کوشش های کلیه شرکت های حاضر در نمایشگاه، یکی از اهداف این رویداد را ارتباط هرچه بیشتر صنایع و بازیگران موثر آن ها برشمرد.

در بخش کنفراس زی بوم 2022 دکتر رضا سمیع زاده مدیرعامل هلدینگ فاخر، دکتر جمشید ناظمی نایب رئیس هیئت مدیره تیپاکس، جناب آقای فرزین فردیس بنیان گذار گروه پارس سامان و دکتر زاهد شیخ الاسلامی به سخنرانی پرداختند.

سه پنل تخصصی نیز با عناوین پنل زیر ساخت، پنل پست و لجستیک و پنل تجارت الکترونیک با حضور چهره های شاخص هر حوزه برگزار گردید.

در پنل پست و لجستیک، آقایان حسین رضایی مدیر خوشه پست و لجستیک هلدینگ فاخر، حمید کلهر مدیر برنامه ریزی و بودجه و عضو هیئت مدیره شرکت تی نکست، رضا آیتی مدیر شبکه نمایندگان شهرستان تیپاکس، علی افشار مدیرعامل شرکت تی اکسپرس، محمدرضا بازرگان مدیرعامل شرکت تی هاب، محمدحسین مزارعی مدیر تامین جابار و مهرداد مهربد مدیرعامل ماهکس درباره لزوم ایجاد CLE و شرایط مهیا کردن چنین بستری در کشور به بحث و گفتگو پرداختند.

یادآور می گردد رویداد زی بوم 2022 به مناسبت پنجمین سالگرد تاسیس هلدینگ فاخر و نقش آفرینی این هلدینگ در عرصه های مختلف کسب وکاری کشور برگزار گردید.

منبع: فرارو
انتشار: 11 اسفند 1400 بروزرسانی: 11 اسفند 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1705

به "برگزاری رویداد زی بوم 2022؛ نخستین گامی که هلدینگ فاخر برداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری رویداد زی بوم 2022؛ نخستین گامی که هلدینگ فاخر برداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید