بهترین مراکز خرید مسکو

به گزارش مجله زیتوا، مراکز خرید مسکو

اگر قصد سفر به مسکو را دارید و نمیدانید در مسکو آنچه که احتیاج دارید را از کجا تهیه کنید. مسکو یکی از گرانترین شهرهای جهان می باشد که در کشور روسیه قرار گرفته است. در مراکز خرید مسکو تنوع قیمتی زیادی وجود دارد و شما می توانید با هر بودجه ای که دارید و یا برای خرید در نظر گرفته اید در این مکان خرید کنید.

بهترین مراکز خرید مسکو

مراکز خرید مسکوهم مانند سایر کشورها به مرکز خرید مواد تغذیه ای، مرکز خرید و فروش لباس و پوشاک و وسایل الکترونیکی با وسایل صنعتی و… تقسیم می شوند.شما با توجه به نوع خرید خود و احتیاجی که دارید می توانید به یکی از مراکز خرید مسکو مراجعه نموده و خرید خود را انجام دهید. اگر شما مایل باشید که در یکی از مراکز خرید مسکو به خرید مواد غذایی و تغذیه ای خود بپردازید بهتر است به یکی از مراکز خریدی که در مسکو برای شما معرفی میکنیم بروید در غیر این صورت میتوانید به سایر مراکز خرید مسکو که در ادامه برای شما شرح خواهیم داد نیز سری زده و از آنها لذت ببرید.

هر کدام از مراکز خرید مسکو در هر سطح و در هر زمینه ای جاذبه های دیدنی خاص خود را نیز برای شما دارد یعنی شما علاوه بر اینکه به خرید هر آنچه که به آن احتیاج دارید از مواد غذایی تا تجهیزات بزرگ را میتوانید خرید کنید از حضور در این مراکز لذت بسیار زیادی برده و تفریح بسیار خوبی نیز برای شما خواهد بود چون وسعت امکانات و وسایل این مراکز بسیار زیاد است. همچنین اگر قصد خرید هم نداشته باشید به عنوان بناهایی با معماری خاص و دیدن مغازه های رنگارنگ که روح و روان انسان را تازه نموده و به ان انرژی مضاعف میبخشد لذت ببرید. یکی از مراکز خرید مسکو در زمینه موارد غذایی که بهترین مرکز خرید نیز میباشدgumstor است.

Gum store

یکی از مهمترین مراکز خرید مسکو که از 10 صبح تا 10 شب باز بوده و شما می توانید حتی اگر احتیاج به خرید در آن ندارید زمان بسیار زیادی را در آن بگذرانید و از دیدن تجهیزات و وسایل و همچنین خرید های متفاوت و غذاهای رنگارنگ آن لذت ببرید.

در این مرکز خرید غذاهای سبک برای شما ارائه می گردد و شما به راحتی می توانید از یکی از مراکز خرید مسکو دیدن نموده و لذت ببرید حتی اگر قصد خرید از آن را نداشته باشید زیرا شما شیشه ها و معماری شیشه گونه جالبی را خواهید دید.

Tsum

مرکز خریدی که در واقع یکی از بهترین و شلوغ ترین مراکز خرید مسکو و به عبارتی یکی از منابع تاریخی این کشور محسوب می گردد و در نزدیکی میدان سرخ قرار گرفته و نمایی جالب و وسوسه انگیز ارائه میدهد همچنین برندهایی عالی همچون مک کوئین، الکساندر و … را برای شما ارائه میدهد.

شما می توانید به این مرکز خرید زیبا و جالب رفته و از دیدن منابع تاریخی این کشور لذت ببرید و هم اگر خریدی دارید در فروشگاه انجام دهید.

شهر آیفون

اگر قصد دارید که به یکی از مراکز خرید مسکو بروید که هر آنچه که احتیاج دارید از غذا و وسایل دیگر به عبارت گفتنی از شیر مرغ تا جان آدمیزاد یا هر وسیله ای که احتیاج داشته باشید در این بازار پیدا کنید باید به این بازار بزرگ و عالی بروید. شهرآیفون از بزرگترین بازارهای شهر مسکو می باشد و یکی از مهمترین مراکز خرید مسکو محسوب می گردد.

شما می توانید زمان بسیار خوبی را در این مرکز بگذرانید و هر آنچه که احتیاج دارید تنها از یک مرکز خرید تهیه کنید و در زمان خود صرفه جویی نموده و مابقی زمان خود را به بازدیداز مکان های تاریخی و سایر تفریحات شهر مسکو بپردازید.

آویا پارک مال

یکی از مراکز خرید مسکو که به تازگی در این کشور افتتاح شده و هواداران خاص خود را دارد و آویا پارک مال می باشد. در این مرکز خرید که یکی از مراکز خرید بزرگ مسکو می باشد پارکینگ، مواد غذایی، فروشگاه های مختلف طبقاتی و … را میتوانید مشاهده کنید و هر آنچه که احتیاج داشته باشید در این فروشگاه بزرگ مهیا شده است و شما می توانید هرگونه خریدی داریداز این فروشگاه انجام دهید.

متروپولیس مال

ازمراکز خرید مسکو که شما حتی اگر برای خرید قصدی نداشته باشید باید بروید و ان را مشاهده کنیدمتروپولیس مال می باشد که یکی از بهترین مراکز خرید مسکو است که هر آنچه که شما احتیاج داشته باشید می توانید در این مرکز خرید تهیه نموده و از بزرگی زیبایی آن شگفت زده شوید. آرامش، زیبایی ،تمیزی و هر آنچه که از یک مرکز خرید انتظار دارید را در این مرکز فروش می توانید ببینید البته بسیار زیادی از ساکنین این مرکز را بهترین مرکز خریدمی دانند.

فروشگاه بچه ها مرکزی

یکی از مراکز خرید مسکو که مطمئنا بسیار میپسندید و به آن علاقه مند خواهید شد مرکز خرید بچه ها می باشد. در این مرکز خرید شما می توانید هر آنچه که برای بچه ها خود، احتیاجدارید را تهیه کنید. وسایلی از جمله اسباب بازی های بی نظیری که ساعت ها شما را سرگرم می نماید از اسباب بازی های ساده گرفته تا اسباب بازی های پیچیده که قطعاً بچه ها امروزی به آنها بسیار علاقه مند می باشند، پوشاک بچه ها و وسائل مورد احتیاج بچه ها.علاوه بر آن شما میتوانید با استفاده از بازی های سرگرم نماینده که درون این فروشگاه قرار گرفته است بسیار لذت ببرید و برای خود بهره ببرید.

Atrum

اگر به خرید کردن بسیار زیاد علاقه دارید به شما پیشنهاد می کنیم که قطعاً به این مرکز خرید که یکی از بهترین مراکز خرید مسکو و مورد استقبال در این شهر می باشد بروید و از آن لذت ببرید.

در این مرکز خرید می توانید هر آنچه که احتیاج دارید تهیه کنید لباس، عطر، ادکلن، سوغاتی، لوازم خانگی، مواد غذایی و …. هر آنچه که احتیاج داشته باشید. همچنین در سالن غذاخوری که در این فروشگاه بزرگ وجود دارد موسیقی زنده پخش می نمایند و شما علاوه بر اینکه خرید کردید به یک کنسرت زنده در مسکو نیز دعوت شده و از آن لذت بسیار زیادی خواهید برد.

Arbat

یکی از مراکز خرید مسکو که بسیار مورد توجه و همچنین مورد علاقه افرادی میباشد که قصد دارند خرید ارزان قیمت معقول را در مسکو تجربه نمایند خیابان قدیمی آرابات می باشد. این خیابان که در قسمت از شهر مسکو واقع شده است یکی از خیابان های قدیمی شهر بوده و تمام مغازه های آن اجناسی که ممکن است شما احتیاجمند باشید را در خود جای داده اند و مانند یک فروشگاه بزرگ است. مواد غذایی، رستوران ها و هر آنچه که شما احتیاج داشته باشید پوشاک، خوراک، لوازم الکترونیکی، برقی و… اگر شما در این خیابان که یکی از مراکز خرید مسکو به شمار میرودبخواهید از یک فروشنده جنسی را خرید کنید می توانید مانند ایران و یا سایر کشورها با چانه زدن قیمت جنس خود را پایین بیاورید و قیمت کمتری برای آن پرداخت کنید در واقع اگر قصد خرید معمولی انجام بدهید بهتر است به این خیابان سری بزنید.

منبع: دلتابان
انتشار: 10 آبان 1398 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 153

به "بهترین مراکز خرید مسکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین مراکز خرید مسکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید