بورس فعلا شکننده است، پول تازه به بورس نیاورید

به گزارش مجله زیتوا، تهران (پانا) - در حالی که در میانه بازار سهام امروز شاخص کل با حدود 3000 واحد مثبت بود در ادامه فرایند منفی به خود گرفت و با 4270 واحد افت به کار خود خاتمه داد.

بورس فعلا شکننده است، پول تازه به بورس نیاورید

به گزارش تجارت نیوز، در حالی که بورس امروز با رشد کار خود را شروع کرد، در میانه معاملات ورق برگشت و فرایند منفی ادامه یافت. کارشناسان برای فردا نیز مشابه شرایط امروز را پیش بینی می نمایند.

علی عصاری، کارشناس بازار سهام گفت: امروز شاهد این بودیم که بازار تا حدود 11 صبح حرکت مثبتی داشت و بعد از آن قوی تر از حرکت مثبت، منفی شد. این شرایط نشان از این است که یا شاخص در حال کنترل شدن است یا فرصتی برای خروج بعضی از سهامداران است. به این ترتیب که قیمت را برای سهامدار مجذوب کننده و از آنجا به بعد اندازه بیشتری از سهم را خارج می نمایند.

وی ادامه داد: این حرکت قبلا هم در تک سهم ها انجام می شد و اتفاق خوشایندی نیست. ما هر روز شاهد خروج نقدینگی از بازار هستیم و این بورس را شنماینده می نماید. شرایط بازار اصلا مساعد نیست و من توصیه نمی کنم که سهامداران پول جدیدی وارد نمایند. بعلاوه افراد باید میانگین کم کردن و کارهای این چنینی را فراموش نمایند.

عصاری مطرح نمود: در بازار فردا هم همین برنامه هست. احتمالا اندکی مثبت برای تشویق ورود به بورس و مجدد منفی. البته بازار فردا باید متعادل تر از این چند روز باشد، اما متاسفانه خروج نقدینگی بازار را به باتلاقی تبدیل نموده که افراد را به سمت خود می کشاند. در میان و بلندمدت توصیه ای به ورود پول نمی کنم مگر اینکه فرایند و حرکت بازار همراه با ورود نقدینگی به بازار عوض گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 اسفند 1400 بروزرسانی: 12 اسفند 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1707

به "بورس فعلا شکننده است، پول تازه به بورس نیاورید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بورس فعلا شکننده است، پول تازه به بورس نیاورید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید