تأکید رئیس شورای شهر تهران بر حفظ بناهای تاریخی پایتخت، مدیران عالی رتبه شجاعت خود را بیشتر نمایند

به گزارش مجله زیتوا، هاشمی رفسنجانی گفت: بنا های تاریخی تهران حافظه این شهر هستند و باید همیشه به آن ها اهمیت داده گردد.

تأکید رئیس شورای شهر تهران بر حفظ بناهای تاریخی پایتخت، مدیران عالی رتبه شجاعت خود را بیشتر نمایند

به گزارش خبرنگار ، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران در حاشیه افتتاح خانه مینایی ضمن تشکر از اشخاصی که همیشه به فکر حفظ بناهای تاریخی پایتخت هستند، در جمع خبرنگاران گفت: بنا های تاریخی تهران حافظه این شهر هستند و باید همیشه به آن ها اهمیت داده گردد.

وی اضافه نمود: باید از بنا های تاریخی استفاده بهتری گردد و زمینه ای را فراهم کنیم تا مردم بتوانند از ظرفیت های آن استفاده نمایند و به اندازه سرمایه گذاری صورت گرفته برای مرمت این بنا مدیران شهری بهره مند شوند.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به خودسانسوری گفت: بعضی از مدیران عالی رتبه دچار خودسانسوری هستند و امیدواریم مدیران دیگر دستگاه ها نیز برای استفاده هر چه بهتر از ظرفیت های بنا های تاریخی شجاعت بیشتری داشته باشند.

هاشمی رفسنجانی در پاسخ به این سوال که آیا شورای شهر تهران برنامه ای برای حفظ بنا های تاریخی دارد یا خیر؟ توضیح داد: شورای شهر تهران برنامه های ویژه ای برای حفظ بنا های تاریخی دارد، اما فراموش نکنیم که در حفظ و توسعه بنا های تاریخی باید بخش خصوصی نیز وارد گردد، زیرا در کشور ما نقدینگی لجام گسیخته ای وجود دارد که می توان این نقدینگی را بر هزار خانه باقیمانده از 6 هزار ابنیه تاریخی پایتخت وارد کرد.

احداث تراموا در خیابان ولیعصر (عج)/ ماجرای کارتون دیدن هاشمی چیست؟

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که آیا خیابان ولیعصر(عج) می تواند به عنوان خیابان کامل به مردم معرفی گردد، گفت: تبدیل خیابان ها به خیابان کامل اصول و قوانینی دارد که باید پیش از هر اقدامی جوانب آن سنجیده و آنالیز گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 24 آبان 1398 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 194

به "تأکید رئیس شورای شهر تهران بر حفظ بناهای تاریخی پایتخت، مدیران عالی رتبه شجاعت خود را بیشتر نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تأکید رئیس شورای شهر تهران بر حفظ بناهای تاریخی پایتخت، مدیران عالی رتبه شجاعت خود را بیشتر نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید