حمایت اقتصادی از 61 طرح عارضه ها و توانمندسازی صنایع کوچک و میانه سمنان

به گزارش مجله زیتوا، خبرنگاران/سمنان معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان گفت: این شرکت در یک سال گذشته به 61 طرحی که به وسیله مشاوران برای ارائه خدمات به واحدهای صنعتی در سامانه eservice.isipo.ir ثبت و به وسیله اعضای کلینیک کسب و کار آنالیز شد، حمایت اقتصادی و معنوی به عمل آورد.

حمایت اقتصادی از 61 طرح عارضه ها و توانمندسازی صنایع کوچک و میانه سمنان

داود بوند بااعلام این خبر اظهار کرد: کلینیک کسب و کار استان سمنان با رویکرد ایجاد جامع ترین، طبقه بندی شده ترین، منظم ترین و قابل اعتمادترین مشاورین و با داشتن 55 مشاور حقیقی و حقوقی شامل 36 مشاور حقیقی و 19 مشاور حقوقی در استان مشغول فعالیت است.

وی با اشاره به فعالیت تیم های عارضه یابی در راستای توسعه و بهبود مستمر شناخت نیازهای جامعه هدف کلینیک کسب و کار، توضیح داد: 9 مشاور عارضه یابی، 21 مشاور برای توسعه محصول و فناوری، 9 مشاور توسعه نظام مدیریت، هفت مشاور برای بازاریابی و بازرگانی، پنج مشاور سرمایه گذاری و تامین اقتصادی و یک مشاور برای زیرساخت و نیز فناوری اطلاعات در تیم های عارضه یابی و توانمندساز کلینیک کسب و کار ایفای نقش دارند.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان با بیان اینکه یک بستر ارتباطی بین مشاوران کسب و کار و صاحبان با هدف افزایش بهره وری سرمایه های ملی ایجاد شد، ادامه داد: پنج وبینار، سمینار و کارگاه آموزشی برای متقاضیان سرمایه گذاری، 15 مورد جذب مشاور، برگزاری پنج کلینیک سیار بمنظور ارائه مشاوره مناسب و رایگان و پاسخگویی به سوالات واحدهای صنعتی و ... از جمله برنامه های عملیاتی کلینیک کسب و کار در سال 1400 بود.

وی یادآوری کرد: کلینیک کسب و کار با هدف ارائه خدمات اثربخش کسب و کار بر اساس دامنه شمول مندرج در بخشنامه کلینیک کسب و کار راه اندازی شد. شناسایی، تحلیل شرایط، دسته بندی و مستند سازی نیازها و مسائل کسب و کار بنگاه ها و طرح ها، خوشه ها و رشته صنعت ها، در قالب مصاحبه، بازدید حضوری از واحد و یا مراجعه مستقیم متقاضی به مراکز خدمات فناوری و کسب و کار، برگزاری کلینیک های سیار، مراجعه تیم های توانمند ساز به بنگاهها در قالب برنامه های تدوین شده بخشی از حوزه خدمات و فعالیت کلینیک کسب و کار است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 خرداد 1401 بروزرسانی: 23 خرداد 1401 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1794

به "حمایت اقتصادی از 61 طرح عارضه ها و توانمندسازی صنایع کوچک و میانه سمنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت اقتصادی از 61 طرح عارضه ها و توانمندسازی صنایع کوچک و میانه سمنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید