سپاهان با فولاد قابل مقایسه نیست، استقلال حق دارد شکایت کند

به گزارش مجله زیتوا، به گزارش خبرنگاران، جواد نکونام در مورد به ثمر رسیدن گل تساوی فولاد مقابل استقلال در ثانیه های پایانی گفت: خوشحالم تیمم تا ثانیه های پایانی کوشش کرد و به حقش رسید. فوتبال بازی ثانیه ها است و اگر از اشتباهات حریف بهره ببرید، پیروز می شوید. ما در نیمه دوم خوب بازی کردیم تا در آن ثانیه ها به گل رسیدیم. شرایط گلزنی را داشتیم.

سپاهان با فولاد قابل مقایسه نیست، استقلال حق دارد شکایت کند

سرمربی فولاد درباره اینکه باشگاه استقلال نسبت به داوری علیرضا فغانی اعتراض داشت و اظهار داشت از این داور شکایت می نماید، یادآور شد: باشگاه بزرگ استقلال این حق را دارد که شکایت کند. من به آنها احترام می گذارم و نمی توانم نظر خاصی بدهم.

نکونام با اشاره به انتقاداتی که از وی به خاطر خوشحالی اش بعد از گلزنی به استقلال مطرح شده است، توضیح داد: من الان برای تیم فولاد کار می کنم. این تیم برایم اهمیت دارد و موفقیتش مهم است. همواره سعی می کنم حرفه ای رفتار کنم. باید از حق فولاد دفاع کنم و بتوانیم بازی های خوبی انجام بدهیم.

بعد از خاتمه مسابقه طرفداران استقلال به شدت مشغول اعتراض بودند. آیا این اعتراض ها به شما بود یا به عملکرد استقلال؟ نکونام در پاسخ به این سئوال گفت: متوجه نشدم چون بعد از بازی سمت بازیکنانم رفتم و به آنها خسته نباشید گفتم.

سرمربی فولاد در ادامه به محرومیت محمد بلبلی به خاطر عقد قرارداد با باشگاه استقلال اشاره و تاکید نمود: خودم بلبلی را از سال گذشته زیر نظر داشتم و احساس کردم می تواند به تیم ما یاری کند. با بلبلی به وسیله یکی از مربیان سابقش صحبت کردیم که او هم ابراز علاقه کرد به فولاد بیاید. حتی از مدیرعامل فولاد خواستم به تهران برود و با این بازیکن قرارداد امضا کند.

نکونام ادامه داد: بلبلی می گفت مسئله ای بابت قرارداد با سپیدرود ندارم. او تاکید می کرد قراردادش با سپیدرود تمام شده است و فسخ قرارداد را هم دارد. در نهایت او با ما قرارداد بست. بعد از آن اتفاقاتی که رخ داد کاملا غیر حرفه ای بود. بازیکن نباید وقتی تحت قرارداد است به تیم جدیدی برود. بلبلی اگر با سپیدرود قرارداد داشت نباید به فولاد می آمد و وقتی با ما قرارداد بست نباید به استقلال می رفت. نباید اینطور باشد که یک بازیکن چند قرارداد امضا کند. اینها تخلفاتی است که باید جریمه سنگینی برایش در نظر گرفته گردد.

وی همچنین در مورد تقابل فولاد با سپاهان و امیر قلعه نویی در هفته سوم، اظهار کرد: سپاهان مدعی قهرمانی است و بازیکنان با کیفیت و قدرتمندی دارد. شرایط سپاهان به خاطر مبالغی که پرداخت می گردد و بازیکنانی که دارد با ما قابل مقایسه نیست. برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم. ما هم باید بازی خوبی انجام بدهیم.

سرمربی فولاد که با برنامه سلام صبح بخیر مصاحبه می کرد در خاتمه درباره احضارش به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: بعد از بازی با صنعت نفت گفتم داور روز خوبی داشت ولی به نظرم یک صحنه پنالتی بود. من نظر شخصی ام را گفتم. سال گذشته در نساجی بودم و با وجود بیشترین اشتباهات به داوران بی احترامی نکردم. همواره حامی داوران هستم. نظرم را با کمال احترام گفتم. هیچ کجای جهان با گفتن این صحبت ها مسئله ای نیست. این را به کمیته انضباطی هم می گویم که بی احترامی نکرده ام.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 مهر 1398 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 118

به "سپاهان با فولاد قابل مقایسه نیست، استقلال حق دارد شکایت کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سپاهان با فولاد قابل مقایسه نیست، استقلال حق دارد شکایت کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید