قابل توجه بورسی ها ، عرضه اولیه در راه است

به گزارش مجله زیتوا، 25 درصد از سهام سرمایه گذاری آوا نوین در بازار دوم فرابورس ایران عرضه اولیه می گردد. هر سهامدار حقیقی یا حقوقی می تواند حداکثر 250 سهم ثبت سفارش کند.

قابل توجه بورسی ها ، عرضه اولیه در راه است

به گزارش ایسنا، 150 میلیون سهام سرمایه گذاری آوا نوین فردا چهارشنبه یکم آبان ماه در بازار دوم فرابورس ایران عرضه اولیه می گردد. تعداد کل سهام شرکت 600 میلیون سهم است و حداکثر سهم قابل خریداری برای هر شخص حقیقی یا حقوقی 250 سهم است.

این عرضه به روش ثبت سفارش انجام می گردد و دامنه قیمت در ثبت سفارش از 210 تا 216 تومان است.

موضوع فعالیت این شرکت، سرمایه گذاری در سهام، سهم الشرکه، واحدهای سرمایه گذاری صندوق ها، اوراق بهادار، مسکوکات، فلزات گران بها، گواهی های سپرده بانکی و سپرده های سرمایه گذاری نزد بانک ها تعیین شده است.

سهامدار عمده این شرکت 60 میلیارد تومانی، سازمان مالی کوثر و شرکت های تابعه آن بوده که نزدیک به صد در صد از سهام وآوا را در اختیار دارند.

امروز به مناسبت عرضه اولیه این شرکت در فرابورس نشستی با حضور با حضور مالک رحمتی، قائم مقام مدیرعامل سازمان مالی کوثر، جواد وکیلی معاون مالی و برنامه ریزی سازمان، علیرضا قدرتی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آوا نوین، مسئولان بازار سرمایه و اصحاب رسانه برگزار گردید.

رحمتی در ابتدای این نشست با اشاره به رشد نقدینگی گفت: می توان از رشد نقدینگی به عنوان یک فرصت استفاده کرد و تنها راه ایجاد این فرصت بازار سرمایه است.

وی ادامه داد: نقدینگی به هر بازاری که وارد گردد خسارت های سنگینی را می تواند به بار بیاورد ولی بازار سرمایه می تواند این سیل را کنترل کند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 16 آذر 1398 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 239

به "قابل توجه بورسی ها ، عرضه اولیه در راه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قابل توجه بورسی ها ، عرضه اولیه در راه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید