ماجدی: باید به چین 6 گل می زدیم، کامل از استیلی حمایت شد

به گزارش مجله زیتوا، یک کارشناس فوتبال می گوید تیم ملی امید ایران باید به چین 6 گل می زد اما از موقعیت های خود نتوانست استفاده کند.

ماجدی: باید به چین 6 گل می زدیم، کامل از استیلی حمایت شد

با تور چین ارزان قیمت سفری خاطره انگیز را تجربه کنید و از قدیمیترین تاریخچه آسیا دیدن کنید.

فرشاد ماجدی کارشناس فوتبال ایران در گفت وگو با خبرنگاران، درباره پیروزی تیم ملی امید ایران مقابل چین و حذف از رقابت های انتخابی المپیک 2020 توکیو اظهار کرد: تیم ملی امید مقابل تیم ملی چینی بازی کرد که دو بازی قبلی خود را شکست خورده بود و برابر ما بی انگیزه ظاهر شد. از طرفی دیگر تیم ملی امید هنوز به صعود امید داشت و در صورت برد مقابل چین می توانست برای صعود به مرحله بعد شانس داشته باشد.

او ادامه داد: ایران با سیستم3-3-4 وارد میدان شده بود و تاکتیکش سانتر از روی جناحین بود. تیم ایران در این بازی موقعیت های زیادی را خلق کرد اما در نهایت نتوانست موقعیت های خود را به غیر از آن ضربه پنالتی به گل تبدیل کند و این در نهایت باعث شد تا ایران نتواند به مرحله بعد صعود کند. ما به چین می توانستیم 6 گل بزنیم اما تیم ملی امید نتوانست فرصت های خود را به گل تبدیل کند.

ماجدی در ادامه افزود: به نظر من برنامه ریزی که برای تیم های پایه انجام می گردد، به هیچ عنوان درست نیست. باید در کمیته فنی فدراسیون فوتبال تغییراتی ایجاد گردد و باید افراد جدیدی به این کمیته بیایند تا تغییراتی ایجاد گردد.

این کارشناس اظهار داشت: باید از یک مربی به طور کامل حمایت گردد. هر مربی که می آید برنامه 5-4 ماهه ندارد و حداقل یک چشم انداز چند ساله برای تیم خود دارد و ما باید وقتی یک مربی را انتخاب می کنیم تا آخر کار با او کنار بیایم. در حال حاضر از آقای استیلی به طور کافی حمایت های لازم انجام شد اما در زمان کرانچار و امثال او چنین چیزی اتفاق نیفتاد.

او تاکید نمود: ما در 3-2 سال اول نباید به دنبال نتیجه گیری باشیم. ما باید به مربی فرصت دهیم و از او حمایت کنیم تا بعد از مدتی بتوانیم از او نتیجه ای که می خواهیم را بگیریم. با این شرایط و روندی که وجود دارد چیزی درست نمی گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 363

به "ماجدی: باید به چین 6 گل می زدیم، کامل از استیلی حمایت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجدی: باید به چین 6 گل می زدیم، کامل از استیلی حمایت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید