مقاله: پل معلق کاپیلانو ونکوور (کانادا)

به گزارش مجله زیتوا، تعداد زیادی ستون های آیینی و دیگر آثار هنری مردمان بومی و ساکنان اولیه این سرزمین در پارک پل معلق کاپیلانو وجود دارند. بیشتر این ستون ها اصلی هستند و در دهه 1960 ساخته شده اند. در داخل پارک تاریخ تمدن های اولیه به خوبی به بازدیدکنندگان و مسافران تور کانادا معرفی می شوند. تورهای پیاده روی متعددی برای گشت و گذار در بخش های مختلف پارک وجود دارند؛ این تورها فوق العاده آموزنده هستند. با شرکت در آن ها شما می توانید در مورد فرهنگ و تاریخ مردمان اولیه و همچنین تاریخ پل معلق کاپیلانو اطلاعاتی ارزشمند به دست بیاورید.

مقاله: پل معلق کاپیلانو ونکوور (کانادا)

اصلی ترین جاذبه پارک پل معلق کاپیلانو برای مسافران تور کانادا، بدون شک خود پل معلق کاپیلانو با شهرت جهانیش است. این پل که در اصل در دهه 1800 میلادی ساخته شده، 137 متر طول دارد و در ارتفاع 70 متری بالاتر از رودخانه کاپیلانو قرار گرفته است. جالب است بدانید این ارتفاع برابر با ارتفاع مجسمه آزادی (تا قسمت شانه اش) است. پلی که هم اکنون در تور کانادا خود بر روی آن قدم خواهید گذاشت، در واقع چهارمین نسخه ساخته شده از این پل است. اولین پل از طناب های کنفی و تخته چوب های درخت سرو و در سال 1889 ساخته شده بود. دومین صاحب پل بود که برای عبور مردم از روی آن پول دریافت کرد؛ در سال 1903 قیمت عبور از پل تنها 10 سنت بود. این قیمت در حال حاضر بیشتر است اما به جایش پل چند صد برابر مقاوم تر و مستحکم تر شده است.

پارک پل معلق یکی از جذاب ترین مکان های دیدنی کانادا است؛ البته در صورتی که شما ترس از ارتفاع نداشته باشید و در تکان های پل حالت دریازدگی به شما دست ندهد. خود پل معلق و همچنین مسیرهای پیاده روی در جنگل، ارتفاع بالایی از سطح زمین دارند و اندکی تکان می خورند. اگر با این شرایط راحت نیستید، توصیه می کنیم از دیگر جاذبه های شهر ونکوور دیدن کنید. در داخل پارک پیاده روی زیادی خواهید داشت، پس حتما کفش مناسب به پا داشته باشید. در بسیاری از نقاط شهر اتوبوس های شاتل رایگان به مقصد پارک وجود دارند؛ اگر در تور کانادا خود اتومبیل شخصی یا کرایه ای ندارید می توانید از این امکان عالی استفاده کنید و خود را به راحتی به پارک برسانید. اتوبوس های برگشت به مرکز شهر هم در ساعات مختلف روز از مبدا پارک در دسترس هستند.

منبع مقاله: پل معلق کاپیلانو ونکوور (کانادا)

انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1569

به "مقاله: پل معلق کاپیلانو ونکوور (کانادا)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: پل معلق کاپیلانو ونکوور (کانادا)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید