پاویون ملی ایران در نمایشگاه ماکس 2019 روسیه برپا شد

به گزارش مجله زیتوا، پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه ماکس 2019 در روسیه با حمایت ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری و صندوق نوآوری و شکوفایی برپا شد.

پاویون ملی ایران در نمایشگاه ماکس 2019 روسیه برپا شد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرنگاران به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در پاویون ملی ایران در چهاردهمین دوره از نمایشگاه ماکس 2019 روسیه، شرکت های دانش بنیان آخرین فناوری های خود را به نمایش گذاشتند.

نمایشگاه ماکس روسیه یکی از معتبرترین نمایشگاه های حوزه هوا و فضا در جهان است. در این دوره از نمایشگاه، 820 شرکت از 33 کشور جهان فناوری های جدید خود را عرضه نموده و به دنبال صادرات محصولات خود بوده اند. این نمایشگاه هر سال در حوزه های مختلفی چون هواپیما، هوانوردی عمومی، هواپیمای نظامی، هلی کوپتر، وسایل نقلیه هوایی بی نام، موتورسازی و تسلیحات و تجهیزات هواپیمایی برگزار می گردد.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف یاری به صادرات محصولات دانش بنیان ساخت ایران و ایجاد و تقویت برندهای ایرانی، از شرکت های منتخب تولیدی برای حضور در نمایشگاه MAKS 2019 در قالب حضور در پاویون ملی ایران و شرکت در نشست تجاری رودررو حمایت کرد.

در این نمایشگاه که در تاریخ پنجم تا دهم شهریور ماه در مسکو برگزار گردید، 5 شرکت دانش بنیان با ارائه جدیدترین دستاوردها مشتریان عمده ای برای محصولات صنعت هوافضای کشور به ارمغان آوردند.

نمایشگاه ماکس یکی از معتبرترین نمایشگاه های حوزه هوا و فضا در جهان است. این نمایشگاه 27 آگوست تا 1 سپتامبر 2019 برابر با 5 تا 10 شهریور 1398 در کشور روسیه برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 19 مهر 1398 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 83

به "پاویون ملی ایران در نمایشگاه ماکس 2019 روسیه برپا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاویون ملی ایران در نمایشگاه ماکس 2019 روسیه برپا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید