کامرانی فر دنبال رزومه چند مربی، سراجی شمسایی را برکنار می نماید؟

به گزارش مجله زیتوا، به گزارش خبرنگاران، انتظار می رفت هیات رئیسه فدراسیون فوتبال هفته گذشته تکلیف تیم ملی فوتسال و کمیته فوتسال را تعیین کند. این جلسه بیش از 20 مصوبه داشت اما خبری درباره شرایط سرمربیگری تیم ملی فوتسال و ریاست کمیته فوتسال منتشر نشد.

کامرانی فر دنبال رزومه چند مربی، سراجی شمسایی را برکنار می نماید؟

حسن کامرانی فر دبیر کل فدراسیون فوتبال بعد از نشست هفته گذشته اظهار داشت که تغییرات در فوتسال در روزهای آینده انجام و اطلاع رسانی می گردد اما تا به امروز این اتفاق به صورت رسمی رخ نداده است.

برای ریاست کمیته فوتسال مذاکراتی با محمدرضا کافی مدیرعامل باشگاه مس سونگون صورت گرفت و وی شروطش را برای پذیرش این مسئولیت اعلام نموده است.

میرشاد ماجدی دیگر گزینه این پست بود که در نهایت حضورش در فوتسال عملی نشد. یکی از شروط ماجدی یکی شدن کمیته فوتسال و سازمان لیگ فوتسال بود که ظاهراً فدراسیون با این شرط موافقت ننموده است.

در این میان و همزمان با مطرح شدن نام گزینه های دیگر برای کمیته فوتسال، مهرداد سراجی رئیس مستعفی این کمیته هم برای بازگشت به کار اقداماتی انجام داده است. گفته می گردد سراجی هم شانس زیادی برای از سرگیری کار در کمیته فوتسال دارد و احتمالاً با هدف درآمدزایی بیشتر و آورده اقتصادی، این اتفاق رخ بدهد.

سراجی پیش از جام جهانی فوتسال به خاطر اختلافاتی که با شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون فوتبال داشت، از سمتش استعفا کرد و حتی همراه تیم ملی به مسابقات جام جهانی لیتوانی نرفت. او البته در همان زمان فعالیتش، وحید شمسایی را به عنوان معاون کمیته فوتسال منصوب کرد اما در حال حاضر ارتباط مناسبی بین این دو وجود ندارد.

پیگیری های خبرنگاران حاکی است در صورت بازگشت سراجی، شمسایی که حتی از وی به عنوان یکی از گزینه های سرمربیگری تیم ملی یاد می گردد، احتمالاً از کمیته فوتسال جدا می گردد.

آنالیز گزینه های ریاست کمیته فوتسال تنها ماموریت حسن کامرانی فر دبیر کل فدراسیون فوتبال نیست. کامرانی فر در روزهای اخیر مذاکراتی به صورت مستقیم و غیر مستقیم با برخی از مربیان پیروز لیگ در سال های گذشته داشته و از آنها رزومه کاری خواسته است. این در حالی است که فدراسیون مذاکراتی هم با برخی از مربیان خارجی انجام داده ولی در این مذاکرات بر قبول شرایط اقتصادی فدراسیون و مسائل اقتصادی از جمله قراردادهای دلاری و تبدیل آن به قراردادهای ریالی تاکید شده است.

علاوه بر این، سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی فعلی تیم ملی هم که تا یک سال دیگر قراردادش با این تیم تمدید شده، برنامه هایش را به فدراسیون فوتبال ارائه داده است و تعیین نیست با این شرایط، در نهایت تصمیم فدراسیون در قبال نیمکت تیم ملی چه خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1601

به "کامرانی فر دنبال رزومه چند مربی، سراجی شمسایی را برکنار می نماید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کامرانی فر دنبال رزومه چند مربی، سراجی شمسایی را برکنار می نماید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید