یک ماه در میانه بودم و کسی سراغم نیامد، ورزشکاری که سهمیه المپیک می گیرد، سختی زیادی کشیده است

به گزارش مجله زیتوا، تکواندوکار تیم ملی گفت: یک ماه در میانه بودم، اما مسئولان شهرستان هیچ توجهی به من نکردند.

یک ماه در میانه بودم و کسی سراغم نیامد، ورزشکاری که سهمیه المپیک می گیرد، سختی زیادی کشیده است

میرهاشم حسینی تکواندوکار تیم ملی کشورمان در گفت و گو با ، گفت: از 2 هفته پیش تمریناتمان را برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا آغاز کردیم. امیدوارم با کسب مدال طلا، 40 امتیاز این مسابقات را بگیریم تا بهترین نتیجه را برای کشورمان کسب کنیم. اگر در تمام مسابقات و تورنمنت های پیش رو طلا بگیریم، 70 امتیاز به رنک ما اضافه می شود، اما اروپایی ها تا المپیک می توانند 100 امتیاز بگیرند.

عضله دو قلو پایم آسیب دیده بود و در میانه زیر نظر پزشک خودم فیزیوتراپی انجام دادم. خوشبختانه 80 درصد مصدومیتم برطرف شده و می توانم بدون مشکل تمریناتم را انجام دهم. در حال حاضر هم زیر نظر پزشکان تیم ملی به درمان ادامه می دهم و امیدوارم که تا آغاز مسابقات مصدومیتم به طور کامل برطرف شود و به اوج آمادگی برسم.

قبلا با رقیبان کره ای بازی کردم. سعی می کنم در روز مسابقه بهترین خودم باشم و جلوی حریفان کم نیاورم. در مسابقات قهرمانی آسیا قدرتم را به رخ حریفانم می کشم تا بدانند در المپیک هم ماجرا همین است.

هدف من اذیت کردن دای هون لی نیست و من می خواهم او را شکست دهم. کم تجربگی و اشتباه خودم باعث شد در آخرین لحظات برای ضربه چرخشی اقدام کنم و به همین دلیل یک ضربه دولیو خوردم. به هر حال دای هون لی بازیکن خیلی خوبی است و دست و پا بسته نیست. او رنک 2 تا 5 را با 30، 40 امتیاز شکست می دهد، اما با من که بازی می کند، با یک امتیاز بیشتر، یک ضربه مشت یا یک اخطار کمتر بازی را می برد. شک نکنید اگر دوباره با لی بازی کنم، تمام تلاشم را می کنم تا او را شکست دهم و مردم را خرسند کنم، زیرا می دانم آن قدری که مردم با بردن دای هون لی خرسند می شوند، از طلا دریافت من خرسند نمی شوند.

در طول این مدت مسئولان شهرستان خودم هیچ حمایتی از من نکردند و از این بابت خیلی دلسرد شدم. یک ماه در میانه بودم، اما هیچ توجهی به من نکردند و حتی گاهی اوقات اذیت هم می کردند. واقعیت این است که دیگر از آن ها هیچ توقعی ندارم و چیزی نمی خواهم، زیرا انتظار، انتظار می آورد. می خواهم فکر و ذکرم المپیک باشد. به اندازه کافی از مسئولان شهرستان و استان خودم کشیدم و نمی خواهم درباره آن ها صحبت کنم.

او گفت: به جز مدیرکل اداره ورزش و جوانان و فرماندار میانه، از سوی بقیه مسئولان توجهی به من نشد. امیدوارم مسئولان حرف های من را بشنوند و بدانند که جایگاه ورزشکاری که سهمیه المپیک گرفته خیلی بالاتر از این حرف ها است و بیشتر از چیزی که تصور می شود، زحمت کشیده تا بتواند سهمیه بگیرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 5 فروردین 1399 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 516

به "یک ماه در میانه بودم و کسی سراغم نیامد، ورزشکاری که سهمیه المپیک می گیرد، سختی زیادی کشیده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک ماه در میانه بودم و کسی سراغم نیامد، ورزشکاری که سهمیه المپیک می گیرد، سختی زیادی کشیده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید