آنچلوتی: همه چیز به کام حریف شد و به ضرر ما، برای تیمم ناراحت و نگرانم!

به گزارش مجله زیتوا، سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید پس از باخت غیرمنتظره شاگردان در خانه مقابل نماینده مولداوی اعتراف کرد نگران شرایط تیمش شده است.

آنچلوتی: همه چیز به کام حریف شد و به ضرر ما، برای تیمم ناراحت و نگرانم!

به گزارش خبرنگاران، غیرمنتظره ترین نتیجه شب اول از هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا که شاید غیرمنتظره ترین نتیجه تا انتها این رقابت ها هم باشد، سه شنبه شب در استادیوم سانتیاگو برنابئو رقم خورد، جایی که رئال مادرید پرافتخارترین تیم اروپا با نتیجه 2 بر یک مغلوب شریف تیراسپول مولداوی شد.

تیمی که کهکشانی ها را در خانه خودشان مغلوب کرد، سال جاری برای اولین بار در تاریخ خود و تاریخ فوتبال مولدوای به لیگ قهرمانان اروپا رسیده است و دو هفته قبل هم توانسته بود شاختار دونتسک را شکست دهد. حالا شریف با 6 امتیاز در صدر جدول گروه D واقع شده است، جایگاهی که بدبین ترین هوادارش هم تصور نمی کرد.

کارلو آنچلوتی سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید پس از بازی به شبکه مویستار گفت: کمی ناراحتم چون حق مان نبود ببازیم. گاهی اوقات می گویید که تیم بد بازی نموده و حقش هم بوده که ببازد اما من واقع بینانه بازی را ارزیابی می کنم و باید بگویم که ما در این بازی بدشانسی آوردیم. عدم توجه به ریزترین جزئیات سبب شد که ببازیم. یک کرنر و یک سانتر که روی هیچ یک از آنها حواس مان جمع نبود علت باخت مان شد. تیم ما می توانست از این بهتر هم بازی کند. ما حریف را تحت فشار گذاشتیم و دروازه بانش را مجبور به واکنش های فراوان کردیم اما گاهی اوقات بدشانسی می آورید و نتیجه اش این می گردد. البته ما بازی را هم با انسجام لازم آغاز نکردیم اما در ادامه همه چیز تحت کنترل مان بود.

آنچلوتی در پاسخ به این سؤال که آیا با این شکست آژیر خطر برای تیمش به صدا درآمده است گفت: آژیر خطر این است که ما بازی را باختیم و سه امتیازش را از دست دادیم و حالا در گروه مان هر تیمی شانس صعود دارد. ما هم مجبوریم که بازی بعدی را ببریم.

کارلتو درباره اینکه آیا طرفداران رئال مادرید بابت این شکست حق دارند که نسبت به آینده تیم شان نگران باشند، گفت: ما خودمان هم نگران هستیم. فرصت کسب هر سه امتیاز را داشتیم. با این حال باید بگویم بیش از نگرانی، ناراحتم چون تیمم جنگید و بازی منسجمی و متعهدانه ای را ارائه کرد. همانطور که گفتم عدم توجه به جزئیات باعث شد ببازیم، ضمن اینکه کلی موقعیت را هم از دست دادیم.

سرمربی کهکشانی ها در انتها درباره وجوه مثبت بازی حریف و وجوه منفی بازی تیم خودش تأکید کرد: شریف به خوبی دفاع کرد و همه فضاها را بسته بود. ما هم حرکات ترکیبی خوبی داشتیم و چندین بار هم با ارسال از جناحین خطرساز شدیم اما چیزی که در آن ضعف داشتیم عدم توجه به جزئیات کار بود. می توانستیم با تمرکز و حواسی جمع تر بازی کنیم. ما موقعیت های خوبی داشتیم، به خوبی بازیسازی و در فضاهای بسته کارهای ترکیبی انجام دادیم. با این حال همه چیز به کام حریف شد و به ضرر ما.

بازی بعدی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا مقابل شاختار دونتسک در اوکراین است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1544

به "آنچلوتی: همه چیز به کام حریف شد و به ضرر ما، برای تیمم ناراحت و نگرانم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنچلوتی: همه چیز به کام حریف شد و به ضرر ما، برای تیمم ناراحت و نگرانم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید