آموزشگاه آموزشی صنعت بیمه راه اندازی می گردد

به گزارش مجله زیتوا، آموزشگاه آموزشی بیمه مرکزی با هدف ساماندهی فعالیت های آموزشی کاربردی تاسیس می گردد.

آموزشگاه آموزشی صنعت بیمه راه اندازی می گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای تحصیلی استرالیا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی استرالیا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی استرالیا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های استرالیا انتخاب کنید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، این موسسه که در راستای تشکیل کمیته راهبردی آموزش در صنعت بیمه راه اندازی می گردد، علاوه بر اینکه در متون آموزشی بیمه ای وحدت رویه ایجاد می نماید، موجبات بهره گیری از توانمندی آموزشی و علمی همکاران را فراهم می نماید.

بر اساس این گزارش، بروز کردن و ایجاد انسجام آموزش های بیمه ای در صنعت بیمه، توسعه فرهنگ بیمه، امکان اخذ آزمون و پایش شرایط علمی و مرکزیت دادن به بیمه مرکزی برای تزریق محتوای آموزشی از دیگر اهداف در نظر گرفته شده برای این موسسه است.

آموزشهای این موسسه در مرحله اول قرار است بصورت مجازی و در بسترهای الکترونیکی برگزارگردد.

اولین جلسه برای راه اندازی این موسسه با حضور نمایندگان پژوهشکده بیمه، رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات و مدیران کل نظارت بر شرکتهای بیمه و هماهنگی استانها، روابط عمومی و امور بین الملل، نظارت فنی بر بیمه های زندگی، توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی و مشاور رئیس کل در امور مدیریت ریسک در محل بیمه مرکزی برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 13 آبان 1399 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 954

به "آموزشگاه آموزشی صنعت بیمه راه اندازی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزشگاه آموزشی صنعت بیمه راه اندازی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید