اطلاعیه شماره 4 سهام عدالت ، آخرین شرایط انتقال سهام متوفیان

به گزارش مجله زیتوا، به گزارش خبرنگاران، در اطلاعیه این شرکت آمده است: سمات در تلاش است تا در گام دوم فرایند آزادسازی سهام عدالت، شرایط انتقال سهام عدالت متوفیان را از طریق الکترونیکی فراهم کند.

اطلاعیه شماره 4 سهام عدالت ، آخرین شرایط انتقال سهام متوفیان

در همین رابطه، کارشناسان شرکت سپرده گذاری مرکزی در حال انجام تست های نهایی روی میز خدمت یکی از سامانه های این شرکت هستند تا تمامی فرآیندهای انتقال سهام عدالت متوفیان غیرحضوری انجام شود.

گفتنی است، از روز دهم خردادماه 1399، سهام 46 میلیون و 500 هزار نفر مشمولان سهام عدالت آزادسازی شد تا برگ زرین دیگری در تاریخ اقتصاد و بازار سرمایه ایران رقم بخورد.

تمام دارندگان سهام عدالت که مدیریت مستقیم را انتخاب نموده اند، می توانند با مراجعه به درگاه sahamedalat.ir از شرایط دارایی خود در 36 شرکت بورسی و فرابورسی مطلع شوند.

این سهام داران همانند یک سهام دار عادی در بورس کشور قادر خواهند بود تمامی حقوق و منافع سهام داری را استیفاء نموده و از مزایای سهام داری بهره مند شوند. از جمله این حقوق و منافع نظارت همگانی میلیون ها نفر از هموطنان بر بنگاه های اقتصادی پذیرفته شده در بورس، امکان شرکت در مجامع عمومی، دریافت سود، مشارکت در افزایش سرمایه، دریافت حق تقدم و انجام خرید و فروش سهام در بازار سرمایه است.

منبع: خبرآنلاین

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 12 مرداد 1399 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 764

به "اطلاعیه شماره 4 سهام عدالت ، آخرین شرایط انتقال سهام متوفیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه شماره 4 سهام عدالت ، آخرین شرایط انتقال سهام متوفیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید