افاضلی: اگر ضروری است بازیکنانم ساطور در دست وارد زمین شوند!

به گزارش مجله زیتوا، خبرنگاران/بوشهر سرمربی پارس جنوبی جم می گوید تیم مقابل (گل گهر) آمده بود تا با بازی فیزیکی جلوی بازی تیم دیگر را بگیرد. اگر ضروری است ما هم تغییر روش بدهیم بگویند تا بازیکنانم هر کدام یک ساطور در دست شان بگیرند و وارد زمین شوند! ما دنبال فوتبال هستیم تا مردم از آن لذت ببرند، تیم های داوری هم باید به این موضوع یاری نمایند.

افاضلی: اگر ضروری است بازیکنانم ساطور در دست وارد زمین شوند!

هومن افاضلی عصر امروز پس از نتیجه تساوی تیمش در برابر گل گهر سیرجان در جم گفت: بازی سختی بود، از بازیکنانم تشکر می کنم چون بازی در برابر حریفی که سعی دارد تخریبی بازی کند سخت است.

وی افزود: 7-6 بازیکن ما مصدومیت جدی دارند که این نشان می دهد حریف فیزیکی بازی نموده! من از تیم داوری گله دارم زیرا این مسائل در کلاس داوری آموزش داده می گردد و اگر داور بازی را مدیریت می کرد چنین اتفاقاتی رخ نمیداد.

به گزارش خبرنگاران، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با اشاره به اینکه گل گل گهر قطعا آفساید بوده است؛ گفت: هفته گذشته در مقابل تیم ذوب آهن نیز یک پنالتی ما گرفته نشد، بازیکن حریف با دستش توپ را گرفت ولی داور به راحتی از آن گذشت. نمی خواهم قضاوت کنم، تعدادی از این داوران دوستان خیلی خوب من هستند اما زمانی که تصمیمات آنها بر نتیجه تأثیر می گذارد چه می توان گفت؟

این سرمربی تاکید نمود: داور مسئول حفظ سلامت بازیکنان در زمین است ولی ما چنین چیزی ندیدیم، تیم مقابل آمده بود تا با بازی فیزیکی جلوی بازی تیم دیگر را بگیرد، وقتی تیم حریف سعی می نماید بازی شما را خراب کند نمی توانید کاری انجام دهید. ممکن است بازیکنانتان مصدوم شوند و کل ساختار بازی هم تغییر می نماید. اگر ضروری است ما هم تغییر روش بدهیم بگویند تا بازیکنانم هر کدام یک ساطور در دست شان بگیرند و وارد زمین شوند! ما دنبال فوتبال هستیم تا مردم از آن لذت ببرند، تیم های داوری هم باید به این موضوع یاری نمایند.

امکانات ما نباید بر نگرش داوری تأثیر بگذارد

افاضلی اظهار کرد: شب قبل از بازی ناظر داوری زنگ می زند و می گوید جای ما بد است و اگر آن را عوض نکنید کاری می کنم پشیمان شوید! من از داوران عذرخواهی می کنم اما امکانات شهر ما در همین حد است و کوشش کردیم آبرومندانه باشد و این نباید روی نگرش داوری تأثیر بگذارد.

وی گفت: ما احتیاج به زمان داریم، گل گهر با این مربی و دیدگاهی که دارد مدت زمان زیادی کار نموده و ما زمان کمی است که با هم کار می کنیم، شرایط تیم پارس جنوبی جم بهتر می گردد و مطمئنم رتبه بهتری به دست خواهیم آورد.

سرمربی پارس جنوبی جم خطاب به طرفداران گفت: تیم ما در لیگ می ماند و قطعا صندلی بهتری به دست می آوریم. بازی امروز یک بازی 6 امتیازی و مستقیم با یک حریف مستقیم بود. باید فاصله خود را با این تیم نگه می داشتیم و در مرحله اول نباید اجازه می دادیم دست پر از زمین خارج شوند و در مرحله بعد کوشش ما این بود تا 3 امتیاز بازی را به دست بیاوریم.

هومن افاضلی با بیان اینکه هفته گذشته تیم ما 500 پاس داشت، توضیح داد: بازیکنان ما باید خودشان را باور نمایند، اینکه وقتی در 15 روز تمرین به 500 پاس می رسند بی شک اتفاقات خوبی برایشان رخ می دهد.

بازی با تیم هایی که تخریبی بازی می نمایند سخت است

وی افزود: همواره بازی با تیم هایی که تخریبی بازی می نمایند سخت است، فوتبال زیبا به دو تیم احتیاج دارد نه اینکه یک تیم فوتبال بازی کند و تیم دیگر تخریبی و با توپ های بلند!

سرمربی پارس جنوبی جم با اشاره به اظهارات مجید جلالی در خصوص اشتباهات داوری گفت: من به صحبت های آقای جلالی احترام می گذارم اما آنچه ما نشان دادیم تعیین بود، این حرف من و مجید جلالی نیست. هر دو گل آنها -گلی که زدند و گلی که مردود شد- آفساید بود، و اگر این اتفاقات نمی افتاد ما برنده این بازی بودیم.

تیم پارس جنوبی برای طرفداران و مردم است

افاضلی تاکید نمود: ضروری است چند نکته را یادآوری کنم، اول اینکه بحث بومی و غیربومی درست نیست. همه ما ایرانی هستیم، اگر جایی اتفاقی بیفتد و به کشور تعرض گردد آیا از مردمی که برای دفاع کردن به اینجا می آیند سؤال می کنید از کجا آمده اید؟ برای مثال اگر مشهدی باشد به او می گویید تو نیا! این حرف ها بد است.

وی افزود: تیم پارس جنوبی برای طرفداران و مردم است، مگر پرسنل پالایشگاه جم همه اهالی شهر جم هستند؟ در این تیم زمانی من هستم و زمانی هم گواردیولا می آید. مهم این است که برای شما کار نمایند و شما را خرسند نمایند. هر کسی که بیاید باید بتواند کیفیت خوبی ارائه دهد و خدمت کند.

تیم من اعتماد به نفس کافی ندارد

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: در ابتدای بازی کوشش کردیم حریف را عقب ببریم اما نوع بازی حریف برای ما چالش بزرگی بود، کوشش مان این بود مالکیتمان را حفظ کنیم. حریف مدام خطا می کرد و این هم چالش دیگری برای ما بود ضمن اینکه تیم من اعتماد به نفس کافی ندارد.

افاضلی تاکید نمود: اگر بازیکنانم به سبک بازی خود اعتقاد پیدا نمایند و در طول بازی تحت تأثیر حریف قرار نگیرند شرایط ما بهتر می گردد و این مسأله زمان بر است. من برای این تیم برنامه دارم و همه ما باید شکیبا باشیم. از نتیجه بازی راضی نیستم. هر چند دوست داشتم که 3 امتیاز این بازی را بگیریم، با این حال پیروز شدیم حریف را در جدول پایین نگه داریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 اسفند 1398 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 504

به "افاضلی: اگر ضروری است بازیکنانم ساطور در دست وارد زمین شوند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افاضلی: اگر ضروری است بازیکنانم ساطور در دست وارد زمین شوند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید