ایرانسل اپراتور برتر برای حضور همه جانبه در الکامپ 2019 شد

به گزارش مجله زیتوا، ایرانسل پیروز به کسب رتبه برتر برای حضور همه جانبه در نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک سال 2019 (الکامپ 25) شد.

ایرانسل اپراتور برتر برای حضور همه جانبه در الکامپ 2019 شد

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، تیرماه گذشته، بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ با حضور فراگیر ایرانسل برگزارش شد و بنا به ارزیابی های رسمی انجام شده، ایرانسل رتبه برتر برای حضور همه جانبه در این نمایشگاه را کسب کرد. در متن تقدیرنامه آمده است، این حضور بیانگر توجه به توسعه و گسترش تحول و اقتصاد دیجیتال کشور است و موجب تسریع توسعه یافتگی در حوزه فناوری اطلاعات در ایران می گردد.

تقدیرنامه و تندیس الکامپ 25 را لری انتس معاون بازاریابی ایرانسل دریافت کرد.

ایرانسل، با در اختیار داشتن بیش از 600 متر فضا در سالن اصلی الکامپ، الکامپ استارز، الکامپ ترندز، الکامپ جابز، الکامپ تاکز و فضای باز نمایشگاهی، پیروز به کسب رتبه برتر این نمایشگاه شد.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکامپ 2019، از تاریخ 27 تا 30 تیرماه امسال با شعار آینده بهتر و با حضور صدها شرکت کننده دولتی، غیردولتی و بین المللی و حدود صدهزار بازدید کننده داخلی و خارجی از کل اکوسیستم فناوری اطلاعات و ارتباطات، درحالی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران شروع شده بود که مهندس محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، بازدید رسمی خود از نمایشگاه را از غرفه ایرانسل در سالن 38 شروع نموده بود.

ایرانسل با حضور دکتر بیژن عباسی آرند، در خلال این نمایشگاه، تفاهم نامه هایی برای فراوری داخلی مودم اینترنت، فراوری و تجهیز کنتورهای گاز هوشمند، همکاری با های وب، ساتا و صبا ایده امضا کرد. همچنین رونمایی از نسخه تحت وب پیغام رسان گپ نیز در ایام برگزاری این نمایشگاه، در غرفه ایرانسل انجام شد.

در مراسم معرفی برترین های الکامپ 25، سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران برای ابتکار و خلاقیت در نمایشگاه، شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) برای حمایت از الکامپ و مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه برای دولت الکترونیک، نیز جوایزی دریافت کردند. همچنین جوایزی در بخش های توان تک، استارز، ترندز، طراحی و ساخت غرفه، بانکداری، سخت افزار، نرم افزار، ممیزی داده و استارتاپ های برتر، به برگزیدگان اهدا شد.

2121

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 6 مهر 1398 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 43

به "ایرانسل اپراتور برتر برای حضور همه جانبه در الکامپ 2019 شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایرانسل اپراتور برتر برای حضور همه جانبه در الکامپ 2019 شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید