تبلیغات جهانی مایکروسافت هم در فیس بوک متوقف می گردد

به گزارش مجله زیتوا، به گزارش خبرنگاران به نقل از دیجیتال ترندز، مایکروسافت تبلیغات خود در فیس بوک و اینستاگرام را متوقف نموده است.

تبلیغات جهانی مایکروسافت هم در فیس بوک متوقف می گردد

البته این شرکت از ماه گذشته تبلیغات خود در شبکه های اجتماعی مذکور را در آمریکا متوقف نموده بود، اما اکنون منع تبلیغات را به سراسر دنیا گسترش داده است.

کریس کاپوسلا مدیر ارشد بخش بازاریابی مایکروسافت در پستی در این باره نوشت: با توجه به نگرانی هایی که در ماه می برایمان به وجود آمد، بودجه های تبلیغات رسانه ای در فیس بوک و اینستاگرام در آمریکا را تعلیق کردیم. اکنون کل بودجه تبلیغاتی در این پلتفرم در سراسر دنیا تعلیق شده است.

البته کاپوسلا اعلام نموده بود مایکروسافت با فیس بوک و اینستاگرام در تماس بوده تا اقداماتی برای از سرگیری تبلیغات در این شبکه های اجتماعی انجام گردد.

او در بخش دیگری از پست خود نوشت: زمانبندی از سرگیری تبلیغات رسانه ای به اقدامات مثبتی که فیس بوک انجام می دهد، وابسته است، اما من پیش بینی می کنم این فرایند تا ماه آگوست ادامه یابد.

اقدام مایکروسافت برای بایکوت فیس بوک قبل از کمپین نفرت برای سودآوری را متوقف کنید اجرا شده بود. این کمپین از شرکت های عظیم می خواهد تبلیغات در فیس بوک و اینستاگرام را متوقف نمایند. کمپین مذکور در واکنش به شیوه برخورد این پلتفرم درباره پست دونالد ترامپ درباره اعتراضات رنگین پوستان به مرگ یک سیاهپوست در نتیجه خشونت پلیس به وجود آمد.

اکنون این کمپین بسیار گسترده شده و شرکت های عظیمی مانند آنلیور و وریزون نیز به آن پیوسته اند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 820

به "تبلیغات جهانی مایکروسافت هم در فیس بوک متوقف می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبلیغات جهانی مایکروسافت هم در فیس بوک متوقف می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید