تور بازدید از ناحیه نوآوری پردیس همزمان با نمایشگاه اینوتکس 2022 برگزار می گردد

به گزارش مجله زیتوا، تور بازدید از ناحیه نوآوری پردیس همزمان با یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2022 در روز های 20 تا 23 اردیبهشت ماه برگزار می گردد.

تور بازدید از ناحیه نوآوری پردیس همزمان با نمایشگاه اینوتکس 2022 برگزار می گردد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، تور بازدید از ناحیه نوآوری پردیس همزمان با یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس 2022 در روز های 20 الی 23 اردیبهشت ماه برگزار می گردد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه اینوتکس 2022، از سال گذشته یکی از برنامه های حاشیه نمایشگاه اینوتکس تور بازدید از پارک فناوری پردیس است. در این برنامه بازدید کنندگان نمایشگاه اینوتکس می توانند با اکوسیستم نوآوری و فناوری پارک آشنا شوند. آشنایی با شرکت های پارک، حوزه فعالیت و محصولات تولیدی آنها، بازدید از فاز های مختلف پارک و آشنایی با برنامه ریزی های پارک برای توسعه در فاز های آینده و آشنایی با مراکز عمومی و تخصصی ارائه دهنده خدمات در پارک از موارد تور های بازدید نمایشگاه اینوتکس 2022 است.

این نمایشگاه یک رویداد منحصر به فرد در اکوسیستم نوآوری و فناوری است که هرساله به وسیله پارک فناوری پردیس و با حضور کارآفرینان و صاحب نظران مطرح حوزه علم و فناوری برگزار می گردد.

هدف از این رویداد، تلاقی سه ترند برتر اکوسیستم نوآوری و فناوری از سرمایه گذاری بر روی ایده ها و استارتاپ ها، تا افزایش همکاری و مشارکت و نیز مصاحبه و شبکه سازی بین بازیگران اصلی این اکوسیستم است.

تور بازدید ار پارک فناوری پردیس شامل گشت شهری در پارک، بازدید از فضای کار اشتراکی کوآپ و بازدید از فضای داخلی و آشنایی با محصولات بعضی شرکت های مستقر می گردد. شرکت های منتخب جهت بازدید در حوزه های علوم زیستی، تجهیزات پزشکی، مکانیک پیشرفته، مخابرات، فناوری اطلاعات و ارتباطات فعال می باشند.

لازم به ذکر است، تور بازدید از پارک فناوری پردیس، سه شنبه الی آدینه (20 الی 23 اردیبهشت ماه) در بازه های زمانیِ 11 تا 13، 14 تا 16 و 16 تا 18 انجام می گردد. لازم به ذکر است تور بازدید مختص کلیه بازدید کنندگان نمایشگاه اینوتکس در تمام سنین است و افراد یا گروه های متقاضی برای ثبت نام شرکت در این برنامه باید ابتدا به عنوان متقاضی حضور در نمایشگاه اینوتکس در سایت inotex.com ثبت نام و پس از آن در قسمت تور بازدید نیز ثبت نام و سانس مورد نظر خود را انتخاب کنند و در ساعت مقرر در محل برگزاری تور حضور داشته باشند.

لازم به ذکر است پارک فناوری پردیس به عنوان مهمترین و بزرگترین پارک فناوری کشور تا کنون میزبان بیش از 400 واحد فناور و دانش بنیان از بین بیش از 2000 متقاضی در حوزه های مختلف فناوری های پیشرفته بوده و با افق توسعه 1000 هکتاری، در صدد ایجاد ناحیه نوآوری پردیس می باشد. برگزاری رویداد اینوتکس در محل پارک فناوری پردیس، فرصت مغتنمی را جهت بازدید عمومی مخاطبان از فعالیت ها، محصولات و خدمات کارآفرینان و متخصصان مستقر در این پارک به ارمغان خواهد آورد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 31 خرداد 1401 بروزرسانی: 31 خرداد 1401 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1801

به "تور بازدید از ناحیه نوآوری پردیس همزمان با نمایشگاه اینوتکس 2022 برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور بازدید از ناحیه نوآوری پردیس همزمان با نمایشگاه اینوتکس 2022 برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید