خبرنگاران مربی تیم تراکتور: دربی تبریز بی حاشیه بود

به گزارش مجله زیتوا، تبریز - خبرنگاران - مربی تیم تراکتور با بیان اینکه امروز تیم ماشین سازی از سبک دفاعی خود خارج شده بود و فوتبال بازی کرد، گفت: دربی تبریز بی حاشیه بود و همه لذت بردند.

خبرنگاران مربی تیم تراکتور: دربی تبریز بی حاشیه بود

علی نیکبخت شامگاه یکشنبه در نشست خبری بعد از بازی تیم های ماشین سازی و تراکتور اضافه نمود: بازیکنان ما خواسته های کادر فنی را به خوبی انجام دادند ما در نیمه نخست به دنبال حفظ توپ و مدیریت بازی بودیم تا بتوانیم از افت بدنی احتمالی تیم ماشین سازی استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه امروز خوشحالم که توانستیم مزد رجحان مان را بگیریم، اضافه نمود: با کسب سه امتیاز بازی امروز تا حدودی صندلی تیم در جدول بهبود یافت.

مربی تیم فوتبال تراکتور در پاسخ به سوالی مبنی بر کم گل بودن دیدارهای لیگ برتر، عنوان نمود: مشکل گلزنی در همه تیم ها وجود دارد و هنوز تیم های زیادی به هماهنگی کامل نرسیده اند.

وی اظهار کرد: برای اینکه یک تیم به هماهنگی تاکتیکی برسد، زمان خواهد برد و ما در حال کار کردن بر روی خطوط مختلف هستیم .

کمترین حق بازیکنان ماشین سازی تساوی بود

محمد سعید اخباری در نشست خبری پس از بازی دربی تبریز اظهار کرد: امروز همه شاهد بودیم که بازیکنان ماشین سازی تمام کوشش خودشان را برای برد و موفقیت انجام دادند ولی همانطور که می دانید این قانون فوتبال است که اگر قدر موقعیت های به وجود آمده را ندانید نمی توانید به پیروز شوید.

مربی تیم فوتبال ماشین سازی با بیان اینکه نتیجه دربی امروز هیچ چیز از ارزش های بازیکنانش را کم نمی کند، اظهار داشت: با توجه به دوندگی بازیکنان ماشین سازی در میدان معتقد هستم تعداد موقعیت های ما نسبت به تیم تراکتور بیشتر بود.

اخباری اضافه نمود: امروز ما نسبت به بازی های هفته های قبل خوب بازی کردیم و هم نقاط قوت تیم تراکتور را از کار انداخته بودیم و هم از لحاظ روحی و انگیزشی در حد عالی بودیم ولی نتیجه بازی به ضرر ما تمام شد.

وی عنوان نمود: مطمئن باشید تیم ماشین سازی با این کوشش در لیگ باقی خواهد ماند و با کسب سه امتیاز در بازی های بعدی فرایند بهتری خواهد داشت .

اخباری با اشاره به اینکه مقصر نتیجه بازی امروز من مربی هستم که نتوانستم بازی را مدیریت کنم، اظهار کرد: بازیکنانم باید به فکر بازی آینده باشند.

تیم ماشین سازی امروز مقابل تیم همشهری خود تراکتور با نتیجه یک بر صفر مغلوب گردید تا همچنان با یک امتیاز در قعر جدول لیگ برتر باقی بماند و تیم تراکتور به طور موقت با کسب 9 امتیاز به رده هفتم جدول لیگ برتر فوتبال صعود کرد.

منبع: ایرنا
انتشار: 18 دی 1399 بروزرسانی: 18 دی 1399 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1093

به "خبرنگاران مربی تیم تراکتور: دربی تبریز بی حاشیه بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مربی تیم تراکتور: دربی تبریز بی حاشیه بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید