درمورد مزایا و معایب و مراحل ثبت شرکت در دبی و اخذ اقامت امارات بیشتر بدانید (تور دبی)

به گزارش مجله زیتوا، در سال های اخیر و با توجه به رشد مالی روز افزون امارات بسیاری از کشور ها خصوصا ایران سرمایه گذاری های گسترده ای در امارات جهت توسعه روابط مالی در دبی انجام داده اند.

درمورد مزایا و معایب و مراحل ثبت شرکت در دبی و اخذ اقامت امارات بیشتر بدانید (تور دبی)

با تور دبی در زیباترین سواحل خلیج فارس استراحت کنید و شهری پر زرق و برق، بین‌المللی و پیشرفته را سیاحت کنید.

از مهم ترین قدم ها جهت ورود به هاب بین المللی خاورمیانه جهت سرمایه گذاری ثبت شرکت در دبی می باشد.

بسیاری از سرمایه گذاران و کار آفرینان جهت آغاز کسب و کار خود اقدام به ثبت شرکت در دبی می نمایند تا علاوه بر آغاز کسب و کار خود به صورت قانونی از بهرهمندی اقامت امارات هم استفاده نمایند.

به علت رشد روز افزون اقامت امارات به وسیله ثبت شرکت در بعضی موارد متوجه شدیم که تعدادی از افراد بدون داشتن اطلاعات کافی دست به ثبت شرکت در امارات می زنند که فقط بتوانند از اقامت آن پس از ثبت بهره ببرند.

لذا بر خود واجب دانستیم که به طور مختصر در خصوص مزایا و معایب ثبت شرکت در امارات و یا دبی توضیحاتی را ارائه نماییم.

مزایا و و معایب ثبت شرکت در دبی

ابتدا در اگر بخواهیم در خصوص مزایای ثبت شرکت در صحبت کنیم می توانیم از نزدیک بودن به کشور ایران دارا بودن کلیه ظرفیت های سرمایه گذاری و صتدراتی و وارداتی و بعلاوه دریافت اقامت 2 ساله امارات با ساده ترین تشریفات عمومی و کاری اشاره نماییم که بیشتر کار آفریننان می توانند پس از ثبت شرکت نسبت به دریافت آن اقدام نمایند.

بعلاوه در نظر داشته باشید در صورت دریافت اقامت کاری امارات و گرفتن ویزای امارات شما میتوانید کلیه افراد درجه 1 خانواده خود را به امارات آورده و برای آنهاهم اقامت و ویزای کار معین امارات را دریافت نمایید.

حال اگر بخواهیم در خصوص معایب ثبت شرکت در دبی و اقامت آن صحبت کنیم باید در خصوص مسائلی چون هزینه های بالا و بعلاوه کوتاه بودن طول مدت اقامت کاری و تمدید لایسنس یا جواز کار به صورت سال اشاره کنیم که هر کدام برای خود دارای هزینه های مربوطه به خود می باشند که اگر در این کشور عایدی مربوط به شغل خود رانداشته باشید متحمل هزینه های گزاف خواهید شد.پس اگر قصد دریافت اقامت امارات با ثبت شرکت را دارید بهتر است بیشتر به آن فکرکنید و یا با مشورت با مشاوران خبره خدمات اداری مدیران برترین نوع شرکت را جهت دریافت اقامت انتخاب نمایید.

حال درباره مراحل هزینه و مدارک مربوط به ثبت شرکت در دبی بیشتر بدانید

حال اگر تصمیم دارید جهت ثبت شرکت در امارات اقدام نمایید وحتی پس از آن به اقامت و ویزای کاری امارات و یا دبی فکر میکنید بهتر است در خصوص موارد ذیل دقت و توجه نمایید تا بتوانید خودتان جهت ثبت شرکت و اقامت دبی اقدام نمایید.البته این موضوع را در نظر داشته باشید که شرکت بین المللی خدمات مدیران همواره در خدمت شما عزیزان خواهد و شما می توانید از مشاوره 100 درصد رایگان ما بهرهمند شوید.

جهت ثبت شرکت در دبی ابتدا باید پاسپورت دارای 6 ماه اعتبار و مدارک هویتی خود نظیر شناسنامه و کارت ملی و بعلاوه یک قطعه عکس را به صور پی دی اف با خود داشته باشید.

ابتدا باید جهت تاییدیه امن اقدام کرده سپس باید براب موافقت اولیه و نهایتا برای ثبت شرکت اقدام نمایید.

پس از تایید نام و ثبت شرکت شما می بایست برای اخذ مجوز فعالیت اقدام نمایید و در نهایت پس از اخذ مجوز فعالیت می توانید پس از دریافت کارت تاسیس شرکت جهت دریافت ویزای کاری و یا اجازه کار اقدام نمایید.

پس از دریافت ویزای کار 2 ساله شما می توانید جهت دریافت اقامت 2 ساله هم اقدام نمایید.درنظر داشته باشید مدت زمان مجوز کار یا لایسنس شما سالیانه میباشد و شما باید نسبت به تمدید آن هر ساله اقدام نمایید.

در خصوص هزینه ها هم در نظر داشته باشید که کلیه هزینه ها به صورت وچر به شما تحویل و شم نسبت پرداخت تک تک مراحل بالا اقدام مینمایید که میتوتند با توجه به تعداد نفرات و نوع موضوع فعالیت بسیار متغیر باشد.

مزایای ویزای دبی یا امارات چیست؟

از مزایای ویزای امارات هم می توان به تجارت آزاد در کلیه کشورهای عضو جی سی سی و بعلاوه کشورهای خاورمیانه نام برد و بعلاوه می توان جهت توسعه کسب و کار در کشور امارات از این ویزای استفاده فراوانی کرد و از همه مهم تر می توان با ویزای 2 ساله امارات برای کلیه اعضای درجه 1 خانواده اقامت 2 تا 10 ساله اخذ نمود.

جمع بندی

برای جمع بندی به این نکته اشاره میکنیم که هر کشوری چه جهت سرمایه گذاری چه جهت زندگی و کار سختی ها و چالش های اولیه خاص خود و از همه مهم تر هزینه های پیش بینه نشده خود را خواهد داشت. لذا از شما تقاضا دایم نسبت یا انتخاب و یا سرمایه گذاری اطلاعات خود را کامل و سپس در این راه قدم بگذارید. در نظر هم داشته باشید شرکت بین المللی مدیران در کلیه این مراحل ائم از ثبت شرکت تا اقامت و حتی مشاوره سرمایه گذاری در خدمت شما خواهد بود.

منبع: فوت و فن
انتشار: 21 بهمن 1401 بروزرسانی: 21 بهمن 1401 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1937

به "درمورد مزایا و معایب و مراحل ثبت شرکت در دبی و اخذ اقامت امارات بیشتر بدانید (تور دبی)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درمورد مزایا و معایب و مراحل ثبت شرکت در دبی و اخذ اقامت امارات بیشتر بدانید (تور دبی)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید