فاکس نیوز، فیلمبرداری سریال نون خ را فعالیت مشکوک هسته ای معرفی کرد!

به گزارش مجله زیتوا، شبکه آمریکایی، خودرو ها و تجهیزات لوکیشن فیلمبرداری سریال نون خ را با عنوان فعالیت مشکوک اطراف یک سایت هسته ای در ایران مخابره کرد!

فاکس نیوز، فیلمبرداری سریال نون خ را فعالیت مشکوک هسته ای معرفی کرد!

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، شبکه خبری فاکس نیوز چندی پیش در گزارشی مدعی شد که به تصاویر جدید ماهواره ای دست یافته که حاکی از فعالیت های مشکوک و غیر عادی در اطراف سایت سنجریان در نزدیکی جاجرود بوده است، در همین خصوص شاهرخ ناظمی رایزن مطبوعاتی دفتر نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل در نیویورک در این باره نوشت: چند روز پیش فاکس نیوز گزارشی اختصاصی همراه با تصاویر ماهواره ای درخصوص تحولاتی مشکوک در اطراف سایت سنجریان در جاجرود منتشر کرد، اما در اصل، تصاویر مربوط به خودرو ها و تجهیزات لوکیشن فیلمبرداری سریال نون خ و عوامل آن بوده است!

فاکس نیوز در این گزارش مدعی شده بود که به تصاویر جدید ماهواره ای دست پیدا نموده که نشان می دهد فعالیت های مشکوک و غیرعادی در اطراف سایت سنجریان در نزدیکی جاجرود در حال اجرا است.

در ادامه این گزارش ادعایی آمده است: این تصاویر ماهواره ای که از سوی شرکت مکسار ارائه شده و در آزمایشگاه اینتل لب مورد تحلیل قرار گرفته، نشان می دهد که از 15 اکتبر سال 2020، تعداد 18 خودرو در این سایت حضور دارند و در این سایت حفاری انجام و یک جاده دسترسی جدید به این سایت ساخته شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 تیر 1400 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1410

به "فاکس نیوز، فیلمبرداری سریال نون خ را فعالیت مشکوک هسته ای معرفی کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاکس نیوز، فیلمبرداری سریال نون خ را فعالیت مشکوک هسته ای معرفی کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید