محدودیت پروازهای کیش برداشته شد

به گزارش مجله زیتوا، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: محدودیت هایی که در پروازهای کیش اعمال شده بود، پس از برقرار شدن امکان سفرهای استانی، برداشته شد.

محدودیت پروازهای کیش برداشته شد

به گزارش خبرنگاران، رضا جعفر زاده در گفتگو با فارس گفت: پیش از این و به دلیل شیوع بیماری کرونا در کشور و با دستور شورای بهداشت کیش و همچنین به دلیل توقف سفرهای بین استانی، پروازها به جزیره کیش محدود شد و فقط کیش وندان و همچنین افرادی که مجوز ماموریت به جزیره کیش داشتند، می توانستند به این جزیره سفر هوایی داشته باشند.

وی ادامه داد: در این راستا شرکت های هواپیمایی پروازهای خود را به جزیره کیش متوقف کردند و فقط شرکت هواپیمایی کیش ایر با محدودیت پروازهای کیش را انجام می داد.

جعفر زاده گفت: پس از کاهش محدودیت های سفرهای بین استانی امکان پروازهای برنامه شرکت های هواپیمایی دیگر به جزیره کیش فراهم شده است و محدودیت پرواز به این جزیره برداشته شد که این طبقه صدور مجوز شورای بهداشت کیش بوده است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان اینکه شرکت های هواپیمایی از قبل مجوز پروازهای برنامه های به جزیره کیش داشته اند، گفت: همه شرکت های هواپیمایی که به کیش پرواز می کردند، مجددا می توانند نسبت به برقراری پروازها به جزیره کیش اقدام کنند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 15 تیر 1399 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 717

به "محدودیت پروازهای کیش برداشته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت پروازهای کیش برداشته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید