نرخ بلیت هواپیما بر مبنای آذرماه سال گذشته محاسبه می گردد

به گزارش مجله زیتوا، مدیر کل نظارت بر خدمات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکندگان گفت: فروش بلیط هواپیما بالاتر از نرخهای آذر ماه 97 تخلف است و باید شرکتهای هواپیمایی نرخ آذر ماه 97 را ملاک عمل قرار دهند.

نرخ بلیت هواپیما بر مبنای آذرماه سال گذشته محاسبه می گردد

مهر: سیدجواد احمدی گفت: درتیرماه امسال نرخ بلیط هواپیما در پروازهای داخلی توسط شرکت های هواپیمایی با هماهنگی سازمان هواپیمایی کشوری و بدون هماهنگی با کارگروه تنظیم بازار افزایش یافته و نرخ های جدید به اجراگذاشته شده است.

مدیر کل نظارت بر خدمات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اضافه نمود: از آنجا که طی نشدن فرآیند مندرج در مصوبه 29 /5/ 97 شورای عالی هماهنگی مالی کشور تخلف بوده و علیرغم مکاتبات این سازمان برای اصلاح روند فوق، اقدامی از طرف سازمان هواپیمایی کشوری و شرکتهای هواپیمایی در این زمینه صورت نگرفت، مقرر شد تا معین تکلیف نهایی، نرخ بلیط هواپیما بر مبنای آذر ماه سال گذشته محاسبه و فروخته شود و فروش بلیط با نرخ بالاتر تخلف محسوب شود. این موضوع مورد تایید وزیر راه وشهرسازی نیز قرار گرفته وتوسط وی در رسانه ها تاکید و تایید شده است.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: بر همین اساس طی بازرسی به عمل آمده از چهار شرکت هواپیمایی در هفته های اخیر به علت اضافه دریافتی، ضمن تشکیل پرونده مراتب به تعزیرات حکومتی ارجاع شده و وضعیت سایر شرکتها نیز در دست آنالیز است.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 10 آبان 1398 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 154

به "نرخ بلیت هواپیما بر مبنای آذرماه سال گذشته محاسبه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نرخ بلیت هواپیما بر مبنای آذرماه سال گذشته محاسبه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید