هیات مدیره پرسپولیس و استقلال در آستانه تغییر اساسی

به گزارش مجله زیتوا، به گزارش خبرنگاران، مسائل مدیریتی و تیمداری در باشگاه های استقلال تهران و پرسپولیس مدتهاست که صدای اعتراض هواداران و برخی پیشکسوتان این دو باشگاه را درآورده است.

هیات مدیره پرسپولیس و استقلال در آستانه تغییر اساسی

از این رو وزارت ورزش و جوانان به عنوان متولی سرخابی ها تصمیم به ترمیم هیأت مدیره هر دو باشگاه گرفته است تا بتواند در راستای خصوصی سازی اقدام مناسبی را برای فراهم کردن امور اداری و اجرایی دو باشگاه پرطرفدار انجام دهد.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به احتمال فراوان تا سرانجام هفته جاری اعضای جدید هیأت مدیره را معرفی می کند.

وی قصد دارد تکلیف مدیرعامل باشگاه پرسپولیس را پس از استعفای حدود شش ماه پیش محمدحسن انصاریفرد با اعلام دو عضو جدید هیأت مدیره تعیین کند. سرخ ها که در حال حاضر مهدی رسول پناه، مهرداد هاشمی و علی رغبتی را به عنوان عضو هیأت مدیره دارند در طول 6 ماه گذشته توسط مهدی رسول پناه سرپرستی می شود که عملکرد وی حاشیه های فراوانی را نیز به همراه داشته است.

همچنین سلطانی فر تصمیم دارد دو نفر جدید را وارد هیأت مدیره باشگاه استقلال تهران کند. هیأت مدیره ای که پس از استعفای میرشاد ماجدی با احمد سعادتمند، اسماعیل خلیل زاده، حجت نظری و کامران منزوی به کارش ادامه می دهد.

حل مسائل اقتصادی و درآمدزایی قابل اتکا در راستای خصوصی سازی سرخابی ها از اهداف سلطانی فر برای تعیین اعضای جدید هیأت مدیره این دو باشگاه است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 818

به "هیات مدیره پرسپولیس و استقلال در آستانه تغییر اساسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیات مدیره پرسپولیس و استقلال در آستانه تغییر اساسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید