کمک 500هزار دلاری فدراسیون جهانی وزنه برداری به کشورها

به گزارش مجله زیتوا، فدراسیون جهانی پس از مشورت با اعضای خود گفت از پولی که نزد کمیته بین المللی المپیک دارد، نیازی به دریافت پیش پرداخت نیازی ندارد.

کمک 500هزار دلاری فدراسیون جهانی وزنه برداری به کشورها

فدراسیون جهانی وزنه برداری اظهار داشت مبلغی را برای کمک به فدراسیون های ملی در دوران مبارزه با ویروس کرونا در نظر گرفته است.

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون جهانی وزنه برداری، فدراسیون جهانی پشتیبانی از فدراسیون های ملی عضو را بیشتر می کند . از این رو 500 هزار دلار برای کمک به آنها در نظر گرفته شده است چراکه در شرایط مبارزه با ویروس کرونا هزینه های زیادی را متحمل شده اند.

فدراسیون جهانی پس از مشورت با اعضای خود اظهار داشت از پولی که نزد کمیته بین المللی المپیک دارد، نیازی به دریافت پیش پرداخت نیازی ندارد.

همچنین فدراسیون جهانی با ارسال پیامی از وزنه برداران در خواست کرد در خانه بمانند . کمیته آموزش در کنار کمیته های پزشکی، فنی و توسعه در تلاش هستند تا مطالب مفیدی را برای وزنه برداران منتشر کنند که شامل فیلم های در مورد مقررات و نکات فنی مسابقات، تمرین در خانه و اهمیت فاصله گذاری اجتماعی است.

به گزارش ایسنا، سهمیه های المپیک وزنه برداری هنوز معین نشده است و وزنه برداران منتظر تصمیم فدراسیون جهانی هستند که تکلیف ادامه برگزاری مسابقات کسب سهمیه المپیک چه می شود. مسابقات وزنه برداری شرایط خاصی دارد و از آنجا که همه وزنه برداران درحین تمرین و مسابقه از هالتر و صفحه و پودر مشترک استفاده می کنند بنابراین احتمال انتقال ویروس زیاد است و همین مسئله تصمیم گیری را برای برگزاری مسابقات سخت کرده است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 19 تیر 1399 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 724

به "کمک 500هزار دلاری فدراسیون جهانی وزنه برداری به کشورها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمک 500هزار دلاری فدراسیون جهانی وزنه برداری به کشورها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید