شفاف سازی باشگاه پرسپولیس درباره شهریار مغانلو؛ جواب ما را نمی دهند!

به گزارش مجله زیتوا، رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت: چند روزی است که شایعه شده باشگاه پرسپولیس موضوع جذب دائمی یا قرضی شهریار مغانلو را پیگیری نمی کند و این موضوع را به دست فراموشی سپرده است.

شفاف سازی باشگاه پرسپولیس درباره شهریار مغانلو؛ جواب ما را نمی دهند!

برای تنویر افکار عمومی، به عرض می رساند؛ مدیریت باشگاه پرسپولیس با ارسال دو نامه به باشگاه پرتغالی، درخواست های خود را اسم کرد و همچنان در انتظار پاسخ نامه دوم هستیم.

در نامه اول، خطاب به مسئولان باشگاه سانتاکلارا نوشتیم قصد داریم شهریار مغانلو را به صورت دائمی یا قرضی جذب کنیم و برای این منظور، شما باید شرایط خود را اعلام کنید.

در نامه دوم، به صورت تعیین و مستقیم اعلام کردیم در پی جذب دائمی مغانلو هستیم و باشگاه سانتاکلارا باید تکلیف پرسپولیس را روشن کند.

در پاسخ به هر دو نامه، یکی از مسئولان این باشگاه در صفحه چت نوشتاری پیغام گذاشت و نوشت: در صورت علاقه به جذب مغانلو باید حداقل 750 هزار یورو پول نقد بدهید! رقمی که تعیینا برای کنار زدن پرسپولیس از مذاکرات اسم شده بود. با این حال، پیگیری های باشگاه پرسپولیس ادامه دارد تا بتوانیم شرایط ادامه مذاکرات برای جذب مغانلو را از باشگاه سانتاکلارا دریافت کنیم.

اصول حرفه ای در دنیای فوتبال ایجاب می نماید پاسخ نامه های رسمی از سوی یک باشگاه، متقابلا به صورت رسمی داده گردد که هنوز این اتفاق رقم نخورده و همچنان در انتظار نامه باشگاه سانتاکلارای پرتغال هستیم.

منبع: فرارو
انتشار: 3 شهریور 1400 بروزرسانی: 14 دی 1400 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1495

به "شفاف سازی باشگاه پرسپولیس درباره شهریار مغانلو؛ جواب ما را نمی دهند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفاف سازی باشگاه پرسپولیس درباره شهریار مغانلو؛ جواب ما را نمی دهند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید