ضرورت ترکیه به خرید اس 400 روسیه

به گزارش مجله زیتوا، خبرگزاری خبرنگاران- وزیر دفاع ملی ترکیه می گوید: ترکیه ناگزیر بود سامانه های اس 400 روسیه را خریداری کند.

ضرورت ترکیه به خرید اس 400 روسیه

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از پایگاه اینترنتی خبر 7 ترکیه، وزیر دفاع ملی ترکیه می گوید: ترکیه ناگزیر بود سامانه های اس 400 روسیه را خریداری کند.

خلوصی آکار گفت: خرید سامانه های اس 400 برای ما یک انتخاب نبود بلکه یک ضرورت بود. این موضوع با تامین امنیت 83 میلیون نفر مردم ترکیه مرتبط است.

وزیر دفاع ملی ترکیه با تاکید بر اینکه نباید روابط ترکیه و آمریکا را به مسئله خرید سامانه های اس 400 از روسیه گره زد، اضافه کرد: دو کشور سال هاست که با یکدیگر دارای روابط هستند. باید منتظر موضع جو بایدن در قبال این موضوع باشیم، اینکه ما از هم اکنون شمشیر ها را از رو ببندیم صحیح نیست.

وزیر دفاع ملی ترکیه درباره مسئله حمایت آمریکا از پ گ (یگان های مدافع خلق) نیز گفت: پ گ همان پ ک ک است. این موضوع را باید درک نمایند. انتظار داریم آمریکا یاری های خود به پ ک ک و حتی ارسال مهمات را نیز قطع کند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 22 بهمن 1399 بروزرسانی: 22 بهمن 1399 گردآورنده: zeetova.ir شناسه مطلب: 1147

به "ضرورت ترکیه به خرید اس 400 روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت ترکیه به خرید اس 400 روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید