اخبار سیاسی

خبرگزاری فرانسه: سرنگونی جنگنده تورنادو هشدار به سعودی هاست

تحلیلگران غربی در گفت وگو با خبرگزاری فرانسه گفتند که حوثی های یمنی توانایی سرنگون کردن هواپیماهای بیشتری از نیروهای ائتلاف سعودی را دارند.

9 فروردین 1399

پایتخت مسکن مهر بدون فرمانده پیش رفت

هرچند سال 1398 وعده ها برای اتمام مسکن مهر در برخی شهرها کاملا محقق نشد اما فرایند پیشرفت کارها نسبتاً مناسب بود؛ البته در این بین قائم مقام وزیر در مسکن مهر سکوت کرد و کمتر دیده شد و حتی حضور قبلی رسانه ای خود در ارائه آمار را هم انجام نداد؛ هرچند آمارهای...

9 فروردین 1399

تشدید نظارت بر خانه های مسافر در ایام عید

مسئول واحد حقوقی میراث فرهنگی و گردشگری استان یزد گفت: به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا واحد های اقامتی تعطیل شده و با خانه های مسافر غیرمجاز به شدت برخورد می گردد.

5 فروردین 1399

بیش از 13 هزار نفر در مرز ترکیه و یونان سرگردانند

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری آلمان، بنا بر گزارش سازمان بین المللی مهاجرت (وابسته به سازمان ملل متحد) بیش از 13 هزار پناهجو در مرز 212 کیلومتری ترکیه و یونان به سر می برند.

4 فروردین 1399

بازگشت یک خواننده بعد 12 سال

گروه موسیقی بانگ نو به سرپرستی نسترن هاشمی و خوانندگی مهیار شادُروان در ششمین جشنواره موسیقی فجر تازه ترین کنسرت خود را برگزار می کند.

3 فروردین 1399

42 درصد کارکنان دولت زنان هستند

خبرنگاران/گیلان معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به اهمیت انتصاب زنان در پست های مدیریتی، یادآور شد: 42 درصد کارکنان دولت زن هستند و میزان تحصیلات زنان از مردان بیشتر شده است لذا باید صندلی مدیریتی زنان و حضور آنان در فرایندهای سیاستگذاری...

2 فروردین 1399

ضرورت توجه به اکتشاف در معادن عمیق و سرمایه گذاری در این حوزه

سال 1392 در اوایل دولت یازدهم عدم توازن در زنجیره فولاد از سنگ آهن تا کنستانتره، گندله، آهن اسفنجی، شمش فولاد موجب شده بود گندله وارد می شد و فراوری با توجه به کمبود آهن اسفنجی و گندله کاهش داشت.

28 اسفند 1398

تمدید 60 روزه معافیت همکاری های هسته ای با ایران

بلومبرگ گفت ترامپ معافیت های مربوط به همکاری های صلح آمیز هسته ای با ایران را 60 روز دیگر تمدید خواهد کرد.

27 اسفند 1398

خبرنگاران مهلت ثبت اصلاحیه در سامانه مسکن فرهنگیان تمدید شد

تهران- خبرنگاران- مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش؛ از تمدید مهلت ثبت اصلاحیه برای فرهنگیان متقاضی تامین مسکن تا بیستم اسفندماه 1398 اطلاع داد.

24 اسفند 1398

سیاستمداران اپوزیسیون بازیگران پشت صحنه بحران آرد در پاکستان

گزارش تیم های ویژه تحقیقاتی در پاکستان نشان می دهد بعضی سیاستمداران اپوزیسیون به همراه تجار بزرگ برای خلق بحران آرد همکاری نموده اند.

24 اسفند 1398

خبرنگاران شمار مبتلایان به کرونا در کانادا رو به افزایش است

تهران - خبرنگاران - مقامات بهداشتی کانادا روز دوشنبه اعلام کردند، با تایید مبتلای 2 فرد دیگر به ویروس کرونا تعداد بیماران ناشی از این ویروس در ایالت اونتاریو بزرگ ترین ایالت این کشور 34 نفر و در کانادا به 67 تن رسید.

22 اسفند 1398

ده رشته برتر تحصیل در کانادا

کشور پهناور و دوزبانه کانادا، دارای بالاترین نرخ پذیرش مهاجران در میان کشورهای پیشرفته و توسعه یافته جهان بوده و همانطور که در مطلب برترین دلایل مهاجرت به کانادا به این موضوع پرداختیم، این کشور از جوانب مختلفی نظیر امنیت، رفاه اجتماعی، کیفیت بالای...

21 اسفند 1398

میدل ایست آی: مصر در فکر قطع حمایت از حفتر است

یک پایگاه خبری به نقل از منابع آگاه از تحولات لیبی گزارش داد رئیس جمهور مصر در فکر قطع حمایت از سرکرده نیروهای ارتش ملی لیبی است.

20 اسفند 1398

آمریکا در رقابت با روسیه، پاکستان را از دست نخواهد داد

در حالی که روزنامه آمریکایی چندی پیش از نزدیکی اسلام آباد به مسکو و دوری از واشنگتن خبر داده بود اما در واقع واشنگتن برای به دست آوردن منافع ملی و همچنین برای رقابت با چین و روسیه در منطقه، اسلام آباد را هرگز از دست نخواهد داد.

20 اسفند 1398

ترامپ: دستاوردهای بی نظیر من دموکرات ها را دیوانه نموده است

دونالد ترامپ امروز (چهارشنبه) در مورد فرایند استیضاح خودش گفت: ظرف سه سال دستاوردهای چشمگیری داشتم، همین دموکرات ها را به جنون کشانده است. ما در مساله استیضاح بر دموکرات ها پیروز می شویم، همانطور که در انتخابات پیروز شدیم.

19 اسفند 1398

روزنامه کارگزاران: اصلاح طلبان نامزد کافی برای انتخابات دارند

حزب کارگزاران می گوید: اصلاح طلبان برخلاف برخی ادعا ها با فقر نامزد در انتخابات مجلس روبه رو نیستند.

19 اسفند 1398

برکناری رئیس پلیس استان ذی قار عراق

وزیر کشور عراق از برکناری رئیس پلیس استان ذی قار و معین جانشین برای او اطلاع داد.

18 اسفند 1398

واکنش سعد حریری و میشل عون به درگیری های شدید در بیروت

به گزارش خبرنگاران به نقل از العهد، سعد حریری نخست وزیر پیشبرد امور لبنان در واکنش به درگیری های شدید در بیروت گفت: درگیری، آتش سوزی و اقدامات خرابکارانه در مرکز بیروت، جنون آمیز و مردود و تهدید کننده ثبات داخلی است.

15 اسفند 1398

راهنمایی نقدینگی به سمت فراوری از وظایف اصلی بانک مرکزی ، سعدوندی: در 5 سال اخیر رشد مالی را فدای کنترل تورم کردیم

کارشناسان مالی در نشست ارزیابی طرح بانکداری مجلس از منظر سیاست پولی، ضمن تأکید بر زمان دار و جهت دار کردن طرح جدید بانکداری به ضرورت نقش آفرینی بانک مرکزی در یاری به ایجاد رشد و اشتغال اشاره کردند.

14 اسفند 1398

گریفیتس: یمن آرامترین هفته خود را تجربه کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از نشنال، مارتین گریفیتس روز پنج شنبه در نشست شورای امنیت سازمان ملل گفت که در نتیجه اقدامات بسیاری خطر بروز بحران آنی در یمن وجود ندارد.

14 اسفند 1398
تعداد: (139)