اخبار سیاسی

بیانیه وزارت خارجه کانادا درباره گفتگوی ظریف-شامپین

به گزارش خبرنگاران به نقل از ونکوور کوریر، وزارت خارجه کانادا در پی مصاحبهی تلفنی محمد جواد ظریف و فرانسیس فیلیپ شامپین وزرای خارجه ایران و کانادا، در بیانیه ای خاطرنشان کرد که دو طرف در این مصاحبه در مورد سقوط هواپیمای اوکراینی در ایران در ماه ژانویه...

13 تیر 1399

روایت دیپلمات روس از تبدیل یک جوک به سیاست رسمی آمریکا علیه ایران

نماینده دائم روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین روایتی کنایه آمیز از تبدیل یک جوک به سیاست رسمی آمریکا علیه ایران ارائه داده است.

12 تیر 1399

ابتلای 20 نوزاد به کرونا در کشور تا به امروز ، بستری 500 مادر باردار مبتلا به کووید 19

مشاور وزیر بهداشت در امور مامایی با اشاره به خدمات گسترده ماماها در مقابله با ویروس کرونا گفت: براساس غربالگری های اجرا شده توسط 12 هزار نفر ماما تا به امروز 25 میلیون بار از غربالگری ها توسط این قشر اجرا شده است.

10 تیر 1399

هرگونه بازگشایی مراکز آموزشی منوط به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا است

وزارت آموزش و پرورش طی اطلاعیه ای هرگونه بازگشایی مراکز آموزشی را منوط به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا دانست.

9 تیر 1399

جزییات تازه از تامین مسکن کارگری

خبرنگاران : تازه ترین خبرها حاکی از آن است که هم اکنون مسکن کارگری به صورت پایلوت در سه منطقه کشور در حال ساخت است.

7 تیر 1399

امسال 3 مرکز استان دیگر به شبکه ریلی وصل می شود

معاون ساخت و توسعه راه آهن، بنادر و فرودگاه ها با بیان اینکه 9 پروژه ریلی به طول 1660 کیلومتر برای تکمیل اولویت گذاری شد، گفت: امسال 3 مرکز استان دیگر، به شبکه ریلی وصل می شود.

6 تیر 1399

واکنش ائتلاف متجاوز و مقام های ریاض به اعلام خودمختاری در جنوب یمن

ائتلاف متجاوز به یمن و مقامات مختلف عربستان سعودی خواهان لغو خودمختاری نیروهای وابسته به امارات در جنوب یمن و کوشش برای اجرای توافق ریاض شدند.

4 تیر 1399

تقدیر دبیرکل سازمان ملل از کوشش های ایران برای آتش بس در یمن

دبیرکل سازمان ملل در سومین گفت وگوی تلفنی خود با وزیر امور خارجه کشورمان در دو هفته اخیر، ضمن استقبال از کوشش های ایران برای آتش بس در یمن، بر لزوم ارسال یاری های بشردوستانه به مردم یمن بویژه در شرایط شیوع کرونا تاکید نمود.

3 تیر 1399

17 سال انتظار برای تکمیل جاده ساری تاکام

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران، گفت: برنامه ریزی برای بهره برداری از پروژه ساری تاکام شروع شده و به زودی این پروژه زیر بار ترافیک می رود.

2 تیر 1399

خبرنگاران داورآباد نمادی از توسعه گام به گام همه جانبه در استان سمنان

سمنان- خبرنگاران- داورآباد در غرب استان سمنان است که رشد باغ های میوه، دیوارهای قلعه های تاریخی، انبارها و آب انبارهایی با پله های نفس گیر، آن را به نمادی از توسعه گام به گام در تقویم تاریخ تبدیل کرده است.

29 خرداد 1399

ترامپ: به بدن کرونایی ها مواد ضد عفونی کننده تزریق کنید!

رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا صبح امروز آدینه بار دیگر با به زبان آوردن جمله ای جنجالی، موجب شکل دریافت انتقاداتی جدید از کاخ سفید شد.وی پیشنهاد کرد باید به بدن افراد مبتلا به کووید 19 داروی ضدعفونی کننده تزریق کرد تا ریه هایشان تمیز گردد!

28 خرداد 1399

فرماندار واشنگتن: ترامپ درحال تحریک مردم به شورش داخلی است

فرماندار واشنگتن هشدار داد دروغ پراکنی های رئیس جمهور آمریکا می تواند به خشونت در جامعه منجر شده و باعث شورش داخلی گردد.

27 خرداد 1399

یک داستان کارآگاهی؛ بتمن جدید با هر آنچه قبلا دیده اید متفاوت است

مت ریوز کارگردان فیلم در حال ساخت بتمن که سال 2021 اکران خواهد شد می گوید این اثر سینمایی با هر بتمنی که تا به امروز دیده ایم کاملا متفاوت خواهد بود. این کارگردان در مصاحبه اخیرش شرح داده میخواهد وجه انسانی جدی تری به این شخصیت ابرقهرمانی مشهور بیافزاید.

26 خرداد 1399

سرلشکر باقری: حوادث و اتفاقات نمی تواند در کار یک سازمان جهادی خلل ایجاد کند

رئیس ستاد کل نیرو های مسلح گفت: حوادث و اتفاقات نه تن ها نمی تواند در کار یک سازمان جهادی و مدیریت انقلابی، خللی ایجاد کند، بلکه باعث ایجاد ابتکارات و پیشرفت مناسب در اجرای برنامه ها می گردد.

26 خرداد 1399

با گفتگوهای مثبت بر موانع موجود غلبه می کنیم، رایزنی ها ادامه دارد

به گزارش خبرنگاران، مصطفی الکاظمی نخست وزیر مکلف عراق با انتشار یک پست توئیتری تاکید نمود که رایزنی های وی با گروه های سیاسی در فضای محبت آمیز همچنان ادامه دارد.

25 خرداد 1399

پساکرونا و جا به جایی قدرت ها

آثار، تبعات و دامنه آثار ویروس کرونا هنوز تعیین نیست و نمی گردد با قطعیت درباره تحولات آینده در کیفیت و کمیت روابط کشورها در عصر پساکرونا اظهار نظر کرد.به عنوان مثال به تازگی دولت های آمریکا و ژاپن از میزان پایبندی مردم کشورهایشان به قواعد فاصله گذاری...

23 خرداد 1399

ترامپ: انتشار ویروس کرونا در دنیا از ابتدا می توانست کنترل گردد

رئیس جمهور آمریکا با حمله به سازمان بهداشت جهانی، مدعی شد شیوع ویروس کرونا در ابتدا قابل کنترل بود.

22 خرداد 1399

الکاظمی می تواند از مسائل کنونی عراق عبور کند

به گزارش خبرنگاران، برهم صالح رئیس جمهوری عراق در مصاحبه امروز خود با شبکه آمریکایی سی ان ان تاکید کرد که مصطفی الکاظمی نخست وزیر مکلف عراق توانایی عبور از مسائل کشور را دارد.

19 خرداد 1399

درآمد 13 هزار میلیارد تومانی پارک های علم و فناوری

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مهدی کشمیری در نشست مجازی وزیر علوم با رؤسای پارک های علم و فناوری سراسر کشور که روز دوشنبه برگزار گشت، با اشاره به آمار پارک های علم و فناوری سراسر کشور، گفت: تعداد پارک های...

17 خرداد 1399

اختلاف نظر بر سر قیمت گذاری جدید خودرو

در اولین جلسه خودرویی ستاد تنظیم بازار در سال جدید، به دلیل وجود اختلاف نظر حاضران جلسه، همچنان دستورالعمل قیمت خودرو بلاتکلیف مانده و قرار شد گزارشات ارائه شده توسط کارشناسان مورد ارزیابی بیشتری قرار گیرند و در جلسه هفته آینده ستاد تنظیم بازار تصمیم...

16 خرداد 1399
تعداد: (184)