اخبار سیاسی

واکنش وزیر خارجه سوئیس پس از ملاقات با ظریف

وزیر خارجه سوئیس بعد از ملاقات با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران، در یک توییت برای راه اندازی کانال انتقال دارو و غذا به ایران اظهار امیدواری کرد.

30 مهر 1399

الحلبوسی و الکاظمی پیش نویس قانون بودجه را بررسی کردند

به گزارش خبرنگاران به نقل از تقدم الإخباریة، محمد الحلبوسی رئیس مجلس عراق و مصطفی الکاظمی نخست وزیر این کشور با یکدیگر دیدار کردند.

29 مهر 1399

ترامپ: اگر من نبودم اراذل و اوباش در آمریکا شورش می کردند ، بایدن تا قبل از انتخابات از زیرزمین بیرون نیامده بود

رئیس جمهور آمریکا با تمجید از سیاست های خود در سرکوب اعتراضات ضدنژادپرستی مدعی شد که اگر او رئیس جمهور نبود، ایالات متحده درگیر شورش های بی سابقه می شد.

24 مهر 1399

گالری ترتیاکوف مسکو؛بهترین مکان برای تماشای تاریخ روسیه، عکس

این گالری که برترین موزه هنری روسیه و همچنین بزرگترین مخزن نگهداری هنرهای زیبای هنرمندان روس در جهان بشمار می آید، بهترین مکان برای تماشای تاریخ روسیه از دریچه دید هنرمندان برجسته این کشور بشمار می رود؛ هنرمندانی که در زمینه های مختلفی چون نقاشی و مجسمه...

24 مهر 1399

خبر سازمان توسعه تجارت از روابط تجاری جدید ایران با کره شمالی

خبرنگاران: سازمان توسعه تجارت از آغاز مذاکراتی جدید با کره شمالی به منظور تقویت روابط تجاری دو کشور خبر داد.

23 مهر 1399

گشایش اقتصادی به سرنوشت چنان رونقی بدهیم دچار نشود

وعده اخیر رئیس جمهور مبنی بر گشایش اقتصادی، مردم را یاد سایر وعده هایی که در تمام 7 سال گذشته داده است، می اندازد: اُنچنان رونق اقتصادی ای ایجاد خواهیم کرد که هیچ کس به یارانه نیاز نخواهد داشت.

22 مهر 1399

چین ادعای وزیر خارجه آمریکا درباره بازگشت تحریم های ایران را دروغ خواند

نمایندگی دائم چین در سازمان ملل متحد در واکنش به ادعای وزیر خارجه آمریکا برای بازگشت تحریم های شورای امنیت علیه ایران به دلیل فعال شدن مکانیزم ماشه، گفت همه اینها دروغ است.

21 مهر 1399

آسیب جدی اصناف کرونازده از تعطیلی جلسات هیات عالی نظارت

عضو و سخنگوی هیات رئیسه اتاق اصناف ایران با طرح این موضوع که چه دلیلی دارد جلسات هیات عالی نظارت پس از روی کار آمدن چند وزیر و دو سرپرست، همچنان تشکیل نشود؟ گفت: از مدتی پیش از دوران وزارت محمد شریعتمداری و رضا رحمانی و نیز دوران دو سرپرست پیشین و فعلی...

21 مهر 1399

علی اف: به شرط عقب نشینی ارمنستان آماده آتش بس هستیم

رئیس جمهوری آذربایجان بر تبادل نظر برای حل بحران جاری در منطقه قره باغ تاکید نمود و گفت: به شرط عقب نشینی ارمنستان آماده آتش بس هستیم.

20 مهر 1399

سیلی تهران به ترامپ

یک روزنامه روسی در یادداشتی به تحلیل جلسه شورای امنیت درباره تمدید تحریم تسلیحاتی ایران پرداخته و معتقد است که ترامپ فرصت کافی برای آغاز جنگ جدید علیه تهران را ندارد.

16 مهر 1399

آخرین شرایط درمان بیماری کرونای ربیعی

سخنگوی دولت که به کرونا مبتلا شده بود پس از طی دوران نقاهت و کسب بهبودی در جلسه امروز هیات دولت حضور یافت.

16 مهر 1399

آغاز فاز 2 پروژه شهر گردشگر با همکاری وزارت کشور، اعلام آمادگی 8 استان برای ارزیابی

مدیرکل دفتر مطالعات و آموزش گردشگری از شروع فاز دوم پروژه شهر گردشگر با اعلام آمادگی هشت استان برای ارزیابی، با همکاری و حمایت وزارت کشور خبر داد.

14 مهر 1399

بایدن با هریس به نبرد ترامپ می رود

جست وجوی طولانی جو بایدن برای انتخاب معاونش برای شرکت در انتخابات 2020 ریاست جمهوری امریکا سرانجام روز گذشته ثمر داد و وی کاملا هریس را به این سمت برگزید.هریس سناتوری از ایالت کالیفرنیا و زنی با ریشه های هندی- جاماییکایی است که در هفته های اخیر نیز چهره...

14 مهر 1399

خبرنگاران توزیع رایگان داروی کلرید سدیم هایپرتونیک داخلی برای بیماران CF

تهران- خبرنگاران- رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت گفت: داروی کلرید سدیم هایپرتونیک تولید داخل برای بیماران سیستیک فیبروزیس یا CF با وجود عدم پو شش بیمه ای، به صورت صددرصد و رایگان در اختیار این بیماران قرار می گیرد.

14 مهر 1399

اختصاص اینترنت با تعرفه ویژه برای دانش آموزان

دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور بر تخصیص پهنای باند مناسب و ایجاد شرایط ویژه تعرفه مصرفی برای فعالیت دانش آموزان در سال تحصیلی جدید در شبکه شاد (شبکه دانش آموزشی کشور) تاکید نمود.

12 مهر 1399

آذربایجان: 16 غیرنظامی در حملات ارمنستان کشته و 55 نفر زخمی شدند

خبرگزاری خبرنگاران- در ادامه تنش ها در مورد منطقه مورد مناقشه قره باغ، دادستانی کل آذربایجان مدعی شد که از یکشنبه تا به امروز 16 غیرنظامی آذری در حملات ارمنستان کشته و 55 نفر دیگر نیز زخمی شده اند.

11 مهر 1399

خبرنگاران بایدن:آشفتگی داخلی و خارجی آمریکا را ترمیم می کنیم

نیویورک- خبرنگاران- نامزد احتمالی دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری با انتقاد شدید از عملکرد دولت فعلی آمریکا گفت: ما آشفتگی داخلی و خارجی آمریکا را که ترامپ و پنس ایجاد نموده اند، ترمیم می کنیم.

11 مهر 1399

5 سناریو درباره وعده گشایش مالی روحانی

خبرگزاری ها چهارشنبه 15 مرداد به نقل از حسن روحانی خبر دادند گشایش مالی در راه است که دست دولت را باز می نماید.

7 مهر 1399

بنیان گذار مطالعات فقر در ایران

در چند ماه گذشته، تعدادی از بهترین استادان دانشکده های اقتصاد از جمع همکاران رفته اند و جامعه علمی کشور از ادامه خدمات ایشان محروم شده است. برای تمامی این عزیزان طلب آمرزش و شادی روح و برای بازماندگان، همکاران و دوستانشان، آرزوی صبر و سلامتی دارم.

6 مهر 1399

رمزگشایی واشنگتن پست از دلایل برکناری نماینده ویژه امریکا در امور ایران ، هوک مجبور به استعفا شد

روزنامه واشنگتن پست در خصوص کناره گیری برایان هوک نماینده ویژه امریکا در امور ایران نوشت: وی به علت شکست سیاست های راهبردی آمریکا در قبال ایران گنار گذاشته شد.

6 مهر 1399
تعداد: (251)